Jessica (Megan Stalter) is te veel. Ze is luid, aanwezig, rommelig en – nog erger – een Amerikaanse in Londen. Maar voor Felix (Will Sharpe), de werkeloze indierocker die ze ontmoet tijdens haar eerste bezoekje aan een pub wanneer hij haar op het toilet vraagt om de bog roll (wc-rol), is ze ‘precies de juiste hoeveelheid, met misschien een beetje extra’.
Hij doet deze liefdesverklaring – want dat is het – terwijl ze hun eerste echte ruzie hebben, op straat, voor het huis van haar baas in Notting Hill in de vierde aflevering van de nieuwe Netflixserie Too Much. En wanneer Jessica hoort wat hij zegt, kan ze niets anders dan een verbaasde ‘oh’ uitbrengen en in zijn armen vallen waarna de camera eindeloos rondjes om hen heen draait. Het is een haast klassiek romcommoment, maar dan op z’n Lena Dunhams.
Dunham, die in de jaren tien wereldberoemd werd met de door haar als jonge twintiger gecreëerde serie Girls, kreeg ook vaak te horen dat ze ‘te veel’ was. Zo vaak zelfs, dat ze zich een tijd lang terugtrok uit de schijnwerpers. Maar met deze nieuwe serie die uitpuilt van de beroemde gastacteurs en losjes is gebaseerd op Dunhams eigen verhuizing naar Londen en ontmoeting met haar musicerende echtgenoot, is ze niet alleen terug maar zegt ze ook luid en duidelijk dat er niks mis is met te veel zijn.