Iedereen is welkom, dat is natuurlijk de betekenis van de lhbtqi+vlag. Toch kan ook de regenbooggemeenschap soms niet bepaald als een warm bad voelen. David, Qianyu en Barbara kunnen erover meepraten. In de korte docu Queer genoeg van Annemarije Rus leggen ze uit waarom en zien we in soms grappige, soms dromerige fictiescènes hun gevoelens verbeeld worden. Dit alles in de setting van een specifiek op transpersonen en de queergemeenschap gerichte sportschool in Amsterdam-West.
Barbara is 67 en bi. Zij heeft vroeger verschillende relaties met vrouwen gehad, maar is nu al een tijd samen met een man. Het maakt haar onzeker: hoort ze er nog wel bij? Mag ze nog wel op queer plekken komen? En passant legt ze uit hoe je vroeger in de lesbische gemeenschap als een lafaard werd gezien als je je identificeerde als bi.
Twee generaties daaronder is de 25-jarige David ook aan het worstelen met zijn identiteit. Hij is introvert, niet geïnteresseerd in mode, heeft overgewicht en wordt meestal aangezien voor hetero. De strakgetrainde, extraverte gayscene voelt ongemakkelijk voor hem. Maar ook David wil graag sporten en daten.
De dertigjarige Qianyu, ten slotte, voelt zich als non-binair persoon vaak onzichtbaar in de scene en ervaart ook door gezondheidsproblemen een drempel om naar de sportschool te gaan.