programmagids

opties +
  • NPO 1
  • NPO 2
  • NPO 3
  • NPO 1 extra
  • NPO 2 extra
  • RTL 4
  • RTL 5
  • RTL 7
  • RTL 8
  • Net 5
  • SBS 6
  • Veronica
  • SBS 9
  • Eén
  • Ketnet
  • ONS
  • VRT Canvas
  • BBC 1
  • BBC 2
  • BBC Four
  • BBC First
  • ARD
  • ZDF
  • ARTE France
  • TV 5 Monde Europe
  • France 2
  • NDR Fernsehen
  • WDR Fernsehen
  • Mezzo
  • Eurosport
  • Comedy Central
  • Fox
  • Discovery
  • National Geographic
  • The History Channel
  • TLC
  • 24 Kitchen
  • Radio 1
  • Radio 2
  • 3FM
  • Radio 4
  • Radio 5
  • BNR Nieuwsradio
  • Klara
  • NDR Kultur
  • WDR3
  • BBC Radio 3
  • 89,3 Radio West
  • Arrow Classic Rock
  • Classic FM
  • R Omroep Brabant
  • R Omroep Zeeland
  • Radio 538
  • Radio Gelderland
  • Radio M Utrecht
  • Radio Noord
  • Radio Oost
  • Radio Rijnmond
  • Radio Veronica
  • Sky Radio
  • SLAM!
  • VRT Radio 1
  • VRT Radio 2
  • Radio Drenthe
  1. 6:00
  2. 6:30
  3. 7:00
  4. 7:30
  5. 8:00
  6. 8:30
  7. 9:00
  8. 9:30
  9. 10:00
  10. 10:30
  11. 11:00
  12. 11:30
  13. 12:00
  14. 12:30
  15. 13:00
  16. 13:30
  17. 14:00
  18. 14:30
  19. 15:00
  20. 15:30
  21. 16:00
  22. 16:30
  23. 17:00
  24. 17:30
  25. 18:00
  26. 18:30
  27. 19:00
  28. 19:30
  29. 20:00
  30. 20:30
  31. 21:00
  32. 21:30
  33. 22:00
  34. 22:30
  35. 23:00
  36. 23:30
  37. 00:00
  38. 00:30
  39. 01:00
  40. 01:30
  41. 02:00
  42. 02:30
  43. 03:00
  44. 03:30
  45. 04:00
  46. 04:30
  47. 05:00
  48. 05:30
  1. 06:10
    MAX Geheugentrainer (MAX)
  2. 06:30
    NOS Journaal (NOS)
  3. 06:35
    NOS Journaal (NOS)
  4. 06:40
    NOS Journaal (NOS)
  5. 06:45
    NOS Journaal (NOS)
  6. 06:50
    NOS Journaal (NOS)
  7. 07:00
    NOS Journaal (NOS)
  8. 07:10
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  9. 07:30
    NOS Journaal (NOS)
  10. 07:40
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  11. 08:00
    NOS Journaal (NOS)
  12. 08:10
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  13. 08:29
    NOS Journaal (NOS)
  14. 08:40
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  15. 09:00
    NOS Journaal (NOS)
  16. 09:15
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  17. 09:30
    NOS Journaal (NOS)
  18. 09:40
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  19. 10:00
    NOS Journaal (NOS)
  20. 10:15
    Nederland in Beweging (MAX)
  21. 10:30
    NOS Journaal (NOS)
  22. 10:40
    MAX Geheugentrainer (MAX)
  23. 11:00
    NOS Journaal (NOS)
  24. 11:15
    Tijd voor MAX (MAX)
  25. 12:00
    NOS Journaal (NOS)
  26. 12:15
    De Nieuws BV (BNNVARA)
  27. 13:00
    NOS Journaal (NOS)
  28. 13:20
    Opsporing Verzocht (AVROTROS)
  29. 14:00
    NOS Journaal (NOS)
  30. 14:15
    Kook mee met MAX (MAX)
  31. 14:30
    NOS Journaal (NOS)
  32. 14:45
    NOS Journaal (NOS)
  33. 15:00
    NOS Journaal (NOS)
  34. 15:20
    NOS Journaal (NOS)
  35. 15:35
    NOS Journaal (NOS)
  36. 15:55
    Op1 - 19 oktober 2021 (BNNVARA)
  37. 17:00
    NOS Journaal (NOS)
  38. 17:10
    Tijd voor MAX (MAX)
  39. 17:56
    Politieke Partijen: JA21 (Politieke partijen)
  40. 18:00
    NOS Journaal (NOS)
  41. 18:15
    EenVandaag (AVROTROS)
  42. 18:45
    NOS Sportjournaal (NOS)
  43. 19:00
    Khalid & Sophie (BNNVARA)
  44. 20:00
    NOS Journaal (NOS)
  45. 20:35
    De Grote Kleine Treinencompetitie (MAX)
  46. 21:30
    70 jaar TV: Je Beste Vriend (MAX)
  47. 22:20
    Op1 - 20 oktober 2021 (MAX)
  48. 23:20
    NOS Journaal (NOS)
  49. 23:40
    NOS Sport: WK Baanwielrennen (NOS)
  50. 00:10
    Op1 - 20 oktober 2021 (MAX)
  51. 01:10
    NOS Journaal (NOS)
  52. 01:35
    EenVandaag (AVROTROS)
  53. 02:05
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  54. 02:40
    NOS Journaal (NOS)
  55. 03:05
    NOS Journaal (NOS)
  1. 07:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  2. 07:15
    NOS Journaal (NOS)
  3. 07:30
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  4. 07:38
    NOS Journaal (NOS)
  5. 07:42
    NOS Journaal (NOS)
  6. 07:46
    NOS Journaal (NOS)
  7. 07:50
    NOS Journaal (NOS)
  8. 08:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  9. 08:15
    NOS Journaal (NOS)
  10. 08:30
    NOS Journaal (NOS)
  11. 08:38
    NOS Journaal (NOS)
  12. 08:42
    NOS Journaal (NOS)
  13. 08:46
    NOS Journaal (NOS)
  14. 09:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  15. 09:15
    Nederland in Beweging (MAX)
  16. 09:45
    De Hofbar (PowNed)
  17. 10:10
    Nieuwsuur (NOS)
  18. 11:00
    NOS Journaal (NOS)
  19. 11:15
    NOS Journaal (NOS)
  20. 11:25
    NOS Journaal (NOS)
  21. 11:45
    Noord-Zuid-Oost-West (MAX)
  22. 12:05
    Kook mee met MAX (MAX)
  23. 12:25
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  24. 12:58
    Politieke Partijen: DENK (Politieke partijen)
  25. 13:00
    NOS Journaal (NOS)
  26. 13:20
    Atlas (NTR)
  27. 14:10
    MAX Maakt Mogelijk Special (MAX)
  28. 14:35
    Kassa (BNNVARA)
  29. 15:25
    Typisch Lemmer (BNNVARA)
  30. 16:00
    NOS Journaal (NOS)
  31. 16:05
    Oppassen!!! (BNNVARA)
  32. 16:30
    Per Seconde Wijzer (BNNVARA)
  33. 17:00
    NOS Journaal (NOS)
  34. 17:09
    De smaak van Joël (KRO-NCRV)
  35. 17:49
    De zin van je leven (KRO-NCRV)
  36. 18:00
    NOS Journaal (NOS)
  37. 18:14
    NOS Journaal Regio (NOS)
  38. 18:21
    Noord-Zuid-Oost-West (MAX)
  39. 18:50
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  40. 19:23
    Typisch Lemmer (BNNVARA)
  41. 19:56
    Per Seconde Wijzer (BNNVARA)
  42. 20:29
    Atlas (NTR)
  43. 21:10
    De Geknipte Gast (BNNVARA)
  44. 21:30
    Nieuwsuur (NOS)
  45. 22:19 vpro
    Andere Tijden (NTR)
  46. 22:58
    Het Uur van de Wolf (NTR)
  47. 00:37
    De Boeddhistische Blik (KRO-NCRV)
  48. 01:37
    De Nachtzoen (EO)
  49. 01:51
    Nieuwsuur (NOS)
  50. 02:41
    Nieuwsuur (NOS)
  1. 06:30 vpro
    Pingu (VPRO)
  2. 06:35
    Sesamstraat (NTR)
  3. 06:50
    Bo Beer (KRO-NCRV)
  4. 06:57
    Samson & Marie (AVROTROS)
  5. 07:02
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  6. 07:05
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  7. 07:06
    Calimero (AVROTROS)
  8. 07:18
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  9. 07:20
    Kindertijd (KRO-NCRV)
  10. 07:31
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  11. 07:35
    Beestenbrigade (KRO-NCRV)
  12. 07:50
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  13. 07:55
    Splat & Seymour (BNNVARA)
  14. 08:04
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  15. 08:10
    Machtige Mike (KRO-NCRV)
  16. 08:15 vpro
    Shaun het schaap (VPRO)
  17. 08:25
    Masha en de beer (NTR)
  18. 08:30
    Mike de ridder (KRO)
  19. 08:40
    Charlie en Lola (KRO-NCRV)
  20. 08:55
    Maya de bij (TROS)
  21. 09:06
    Rita & Krokodil (KRO-NCRV)
  22. 09:10
    Olly, het kleine witte busje (EO)
  23. 09:20
    No-No (AVROTROS)
  24. 09:25 vpro
    Sarah en Eend (VPRO)
  25. 09:30
    Tip de muis (KRO-NCRV)
  26. 09:40
    Teletubbies (NTR)
  27. 09:50
    Hoi Duggee (AVROTROS)
  28. 09:59
    Timmy tijd (NTR)
  29. 10:04
    Timmy tijd (NTR)
  30. 10:10 vpro
    Kiwi & Strit (VPRO)
  31. 10:15 vpro
    Joe & Jack (VPRO)
  32. 10:20 vpro
    Olivia (VPRO)
  33. 10:30
    Ernest & Celestine (NTR)
  34. 10:45
    Woezel & Pip Overal Vriendjes! (KRO-NCRV)
  35. 11:00
    Pim & Pom (KRO-NCRV)
  36. 11:05
    Sesamstraat 10 voor... (NTR)
  37. 11:15
    Bob de Bouwer (KRO-NCRV)
  38. 11:30
    Clangers (NTR)
  39. 11:40 vpro
    Babar en de belevenissen van Badou (VPRO)
  40. 11:50
    Sesamstraat (NTR)
  41. 12:07
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  42. 12:10
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  43. 12:11
    Kindertijd (KRO-NCRV)
  44. 12:20
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  45. 12:25
    Waffel de wonderhond (KRO-NCRV)
  46. 12:35
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  47. 12:40
    Bollie & Billie (KRO-NCRV)
  48. 12:51
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  49. 12:55
    Leo & Tijg (KRO-NCRV)
  50. 13:04
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  51. 13:10
    Koekiemonsters eetkar (NTR)
  52. 13:15
    Masha's spookverhalen (NTR)
  53. 13:20 vpro
    Buurman en Buurman (VPRO)
  54. 13:30 vpro
    Zappbios (VPRO)
  55. 13:55
    K3 Roller Disco (AVROTROS)
  56. 14:15
    Wickie de Viking (KRO)
  57. 14:25
    Lassie Animated (EO)
  58. 14:50
    De magische auto (AVROTROS)
  59. 15:00
    Studio Snugger (NTR)
  60. 15:15
    Kinderen voor Kinderen helpt mee (BNNVARA)
  61. 15:30
    Zappbios (AVROTROS)
  62. 17:00
    Jill (AVROTROS)
  63. 17:20
    Zappsport (AVROTROS)
  64. 17:40
    Willem Wever (KRO-NCRV)
  65. 17:55
    Freeks Jungle School (BNNVARA)
  66. 18:05
    SpangaS: De Campus (KRO-NCRV)
  67. 18:15
    Brugklas (AVROTROS)
  68. 18:30
    De Faker (AVROTROS)
  69. 18:45
    Het Klokhuis (NTR)
  70. 19:00
    NOS Jeugdjournaal (NOS)
  71. 19:26
    First Dates (BNNVARA)
  72. 20:25
    Boerderij van Dorst (BNNVARA)
  73. 21:20
    Achterblijvers (PowNed)
  74. 22:05
    Onrecht! (PowNed)
  75. 22:50
    DREAM SCHOOL (NTR)
  76. 00:00
    Khalid & Sophie (BNNVARA)
  77. 00:55
    Boerderij van Dorst (BNNVARA)
  78. 01:50
    Achterblijvers (PowNed)
  79. 02:40
    Onrecht! (PowNed)
  80. 03:25
    Khalid & Sophie (BNNVARA)
  81. 04:20
    NOS Jeugdjournaal met gebarentolk (NOS)
  82. 04:40
    Khalid & Sophie (BNNVARA)
  83. 05:26
    Tekst-TV (NOS)
  1. 06:20
    Per Seconde Wijzer (BNNVARA)
  2. 06:45
    Radar (AVROTROS)
  3. 07:30
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  4. 07:55
    Typisch Bollenstreek (EO)
  5. 08:20
    First Dates (BNNVARA)
  6. 09:15
    EenVandaag (AVROTROS)
  7. 09:40
    Khalid & Sophie (BNNVARA)
  8. 10:30
    Nieuwsuur (NOS)
  9. 11:10
    Op1 (BNNVARA)
  10. 12:05
    Tijd voor MAX (MAX)
  11. 12:55
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  12. 13:20
    Typisch Bollenstreek (EO)
  13. 13:45
    Vroege Vogels (BNNVARA)
  14. 14:25
    Meldpunt (MAX)
  15. 14:50
    First Dates (BNNVARA)
  16. 15:40
    DNA Onbekend (AVROTROS)
  17. 16:20
    Per Seconde Wijzer (BNNVARA)
  18. 16:45
    Kassa (BNNVARA)
  19. 17:30
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  20. 17:55
    Typisch Bollenstreek (EO)
  21. 18:20
    First Dates (BNNVARA)
  22. 19:10
    Je zou het moeten weten (AVROTROS)
  23. 20:00
    Flikken Maastricht (AVROTROS)
  24. 20:50 vpro
    De geniale vriendin: De nieuwe achternaam (VPRO)
  25. 21:55
    Detectives: Witch Hunt (KRO-NCRV)
  26. 22:40
    Detectives: Witch Hunt (KRO-NCRV)
  27. 23:25
    Detectives: Midsomer Murders (KRO-NCRV)
  28. 00:50
    Flikken Maastricht (AVROTROS)
  29. 01:40 vpro
    De geniale vriendin: De nieuwe achternaam (VPRO)
  30. 02:45
    Detectives: Witch Hunt (KRO-NCRV)
  31. 03:30
    Detectives: Witch Hunt (KRO-NCRV)
  32. 04:15
    3 op Reis (BNNVARA)
  33. 04:45
    First Dates (BNNVARA)
  34. 05:35
    DNA Onbekend (AVROTROS)
  1. 06:10
    Moby Dick (BNNVARA)
  2. 06:30
    Soweto Soul (NTR)
  3. 07:25
    North Sea Jazz Classics (AVROTROS)
  4. 08:55
    Podium Dans - Nederlandse dansdagen: Marco Goecke (NTR)
  5. 09:25
    Otherland (NTR)
  6. 09:40
    Conny Janssen Danst loves Rotterdam: Diergaarde Blijdorp / Rotterdam Zoo (NTR)
  7. 09:45
    Het Uur van de Wolf: Voor de dans - dedicated to dance (NTR)
  8. 10:05
    Roofkunst uit de Tweede Wereldoorlog (MAX)
  9. 10:20
    DJ Sets (NTR)
  10. 11:05
    DJ Sets (NTR)
  11. 11:50
    2Doc: In de ban van de bom (KRO-NCRV)
  12. 13:10
    Podium Witteman (NTR)
  13. 14:10
    Podium Witteman extra (NTR)
  14. 15:10
    De lijst van Mengelberg (EO)
  15. 16:30
    Het geheim van de meester museum tour (AVROTROS)
  16. 16:35
    Het geheim van de meester museum tour (AVROTROS)
  17. 16:40
    Het geheim van de meester museum tour (AVROTROS)
  18. 16:45
    Het geheim van de meester museum tour (AVROTROS)
  19. 16:50 vpro
    IDFA: Alleman (VPRO)
  20. 18:10
    Beckand en de Russen (AVROTROS)
  21. 18:50
    De Doelen presents: moving ON (NTR)
  22. 19:50
    Inside Out: Diamanda La Berge Dramm & Claron McFadden (NTR)
  23. 20:30 vpro
    IDFA Topper: Cameraperson (VPRO)
  24. 22:10 vpro
    Nederland van boven (VPRO)
  25. 22:35
    United nations of dance
  26. 23:25
    Back to North Sea Jazz: Ray Barretto/Eddie Palmieri (NTR)
  27. 00:35
    Podium Dans - Nederlandse dansdagen: Marco Goecke (NTR)
  28. 01:05
    Otherland (NTR)
  29. 01:20
    Conny Janssen Danst loves Rotterdam: Diergaarde Blijdorp / Rotterdam Zoo (NTR)
  30. 01:25
    Het Uur van de Wolf: Voor de dans - dedicated to dance (NTR)
  31. 01:50
    Roofkunst uit de Tweede Wereldoorlog (MAX)
  32. 02:05
    2Doc: In de ban van de bom (KRO-NCRV)
  33. 03:30
    Podium Witteman (NTR)
  34. 04:30
    Podium Witteman extra (NTR)
  35. 05:40 vpro
    Last Days (VPRO)
  1. 06:20
    Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
  2. 06:30
    RTL Nieuws
  3. 06:45
    RTL Nieuws
  4. 07:00
    RTL Nieuws
  5. 07:15
    RTL Nieuws
  6. 07:30
    RTL Nieuws
  7. 07:45
    RTL Nieuws
  8. 08:00
    RTL Nieuws
  9. 08:20
    RTL Nieuws
  10. 08:40
    RTL Nieuws
  11. 09:00
    RTL Nieuws
  12. 09:10
    RTL Boulevard
  13. 10:00
    Koffietijd
  14. 11:10
    Goede tijden, slechte tijden
  15. 11:40
    The bold and the beautiful
  16. 12:05
    Eigen huis & tuin: Lekker leven
  17. 13:05
    Jinek
  18. 14:50
    Ik weet er alles van!
  19. 15:30
    Oh, wat een jaar!
  20. 17:00
    Eigen huis & tuin: Lekker leven
  21. 18:00
    RTL Nieuws
  22. 18:15
    Editie NL
  23. 18:30
    RTL Weer
  24. 18:35
    RTL Boulevard
  25. 19:30
    RTL Nieuws
  26. 19:55
    RTL Weer
  27. 20:00
    Goede tijden, slechte tijden
  28. 20:30
    Het perfecte plaatje
  29. 22:00
    Jinek
  30. 23:35
    RTL Nieuws
  31. 23:50
    RTL Weer
  32. 23:55
    Jinek
  33. 01:20
    RTL Boulevard
  34. 02:00
    Teleshop 4: Tommy teleshopping
  1. 06:00
    Teleshop 5: Mediashop
  2. 07:30
    Teleshop 5: Online gespot
  3. 08:00
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  4. 10:00
    Teleshop 5: Mediashop
  5. 10:35
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  6. 11:00
    Teleshop 5: Mediashop
  7. 14:20
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  8. 17:00
    112 vandaag
  9. 17:30
    Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
  10. 18:30
    Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
  11. 19:30
    Postcode Loterij deal or no deal
  12. 20:30
    Five days inside
  13. 21:30
    112 vandaag
  14. 21:55
    Postcode Loterij deal or no deal
  15. 22:55
    Voor de rechter
  16. 23:55
    Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
  17. 01:05
    Teleshop 5: Nachtlounge
  18. 02:10
    Teleshop 5: Nachtlounge
  19. 05:00
    Teleshop 5: Car tracks
  20. 05:30
    RTL De journal
  21. 06:00
    Teleshop 5: Mediashop
  1. 06:00
    Mediashop
  2. 09:30
    Flodder
  3. 10:00
    Flodder
  4. 10:30
    Married with children
  5. 11:00
    Married with children
  6. 11:30
    Vis tv
  7. 12:00
    Vis tv
  8. 12:30
    Stop! Politie
  9. 13:30
    Idioten op de weg
  10. 14:00
    Idioten op de weg
  11. 14:30
    Flodder
  12. 15:00
    Flodder
  13. 15:30
    Married with children
  14. 16:00
    Married with children
  15. 16:30
    Storage wars
  16. 17:00
    Storage wars
  17. 17:30
    Storage wars
  18. 17:55
    Pawn stars
  19. 18:00
    Pawn stars
  20. 19:00
    Pawn stars
  21. 19:54
    UEFA Champions League
  22. 20:55
    UEFA Champions League: Manchester United - Atalanta
  23. 23:00
    UEFA Champions League
  24. 23:30
    UEFA Champions League
  25. 00:00
    Pawn stars
  26. 01:10
    Teleshop 7: Glamcam
  27. 02:01
    Teleshop 7: Glamcam
  28. 05:00
    Teleshop 7: Morning chat
  29. 05:45
    Teleshop 7: Car tracks
  30. 06:00
    Mediashop
  1. 06:30
    Teleshop 8: Mediashop
  2. 16:35
    Goede tijden, slechte tijden
  3. 17:05
    ER
  4. 18:05
    The bold and the beautiful
  5. 18:30
    Little house on the prairie
  6. 19:30
    Murder, she wrote
  7. 20:25
    Harvest Love
  8. 22:10
    Law & order: Special victims unit
  9. 23:10
    Law & order: Special victims unit
  10. 00:05
    Wooninspiraties
  11. 00:35
    Teleshop 8: Mediashop
  12. 02:01
    Teleshop 8: Mediashop
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 07:15
    Libelle & Claartjes keuken
  3. 07:30
    TV winkel
  4. 08:00
    Tommy teleshopping
  5. 11:25
    Het blok Australië
  6. 12:25
    Het blok Australië
  7. 13:20
    Tommy teleshopping
  8. 14:10
    Huizenjacht
  9. 15:10
    Love it or list it Vancouver
  10. 16:10
    Het blok Australië
  11. 17:10
    Wat eten we?
  12. 17:30
    Verkopen of verbouwen Vancouver
  13. 18:30
    Het blok Australië
  14. 19:30
    MasterChef Australië
  15. 20:30
    NCIS: Los Angeles
  16. 21:25
    Magnum P.I.
  17. 22:20
    NCIS: Los Angeles
  18. 23:10
    Adem in, adem uit
  19. 00:10
    Wat eten we?
  20. 00:30
    How to get away with murder
  21. 01:25
    How to get away with murder
  22. 02:10
    Hart van Nederland
  23. 06:00
    Hart van Nederland
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 06:30
    Hart van Nederland - Vroege editie
  3. 06:45
    Hart van Nederland - Vroege editie
  4. 07:00
    Hart van Nederland - Vroege editie
  5. 07:15
    Hart van Nederland - Vroege editie
  6. 07:30
    Hart van Nederland - Vroege editie
  7. 07:45
    Hart van Nederland - Vroege editie
  8. 08:00
    Hart van Nederland - Vroege editie
  9. 08:15
    Hart van Nederland - Vroege editie
  10. 08:30
    Hart van Nederland - Vroege editie
  11. 08:45
    Hart van Nederland - Vroege editie
  12. 09:00
    Hart van Nederland - Vroege editie
  13. 09:15
    Hart van Nederland - Vroege editie
  14. 09:30
    Hart van Nederland - Vroege editie
  15. 09:45
    Hart van Nederland - Vroege editie
  16. 10:00
    Hart van Nederland - Vroege editie
  17. 10:10
    HLF8
  18. 11:15
    MooiTv
  19. 11:55
    Wordt u al geholpen?
  20. 12:25
    Lang leve de liefde
  21. 12:55
    Missions impossible
  22. 13:50
    Urk!
  23. 14:45
    De helden van nu
  24. 15:15
    Secret Life of the Zoo
  25. 15:45
    vtwonen weer verliefd op je huis
  26. 16:45
    Escape to the country
  27. 17:45
    Hart van Nederland - Vroege editie
  28. 17:55
    Wordt u al geholpen?
  29. 18:25
    50/50
  30. 19:00
    Lang leve de liefde
  31. 19:30
    HLF8
  32. 20:30
    Steenrijk, straatarm
  33. 21:30
    Je huis op orde
  34. 22:35
    Hart van Nederland - Late editie
  35. 23:00
    Shownieuws - Late editie
  36. 23:45
    Weer.nl
  37. 23:55
    Lang leve de liefde
  38. 00:25
    50/50
  39. 00:55
    Hart van Nederland
  40. 06:00
    Hart van Nederland
  1. 18:00
    Mom
  2. 18:20
    The king of Queens
  3. 18:45
    Two and a half men
  4. 19:10
    Two and a half men
  5. 19:40
    The big bang theory
  6. 20:05
    The big bang theory
  7. 20:30
    John Wick 2
  8. 22:55
    xXx
  9. 01:20
    Movies explained
  10. 01:45
    Pause
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 07:00
    TV winkel
  3. 15:55
    The doctors
  4. 16:50
    Charmed
  5. 17:45
    Ghost whisperer
  6. 18:35
    Ghost whisperer
  7. 19:35
    Charmed
  8. 20:30
    BBC wildlife: Life story
  9. 21:35
    BBC wildlife: Life story
  10. 22:40
    Zoo juniors
  11. 23:15
    How to get away with murder
  12. 00:10
    How to get away with murder
  13. 01:05
    Tommy teleshopping
  14. 03:35
    Hart van Nederland
  15. 06:00
    Hart van Nederland
  1. 09:00
    Herfstbeelden
  2. 10:00
    Radio 2 op Eén
  3. 12:00
    Herfstbeelden
  4. 12:20
    Dagelijkse kost
  5. 12:35
    Blokken
  6. 13:00
    Journaal
  7. 13:25
    Weer
  8. 13:30
    Iedereen beroemd
  9. 13:55
    Thuis
  10. 14:20
    Dieren in nesten
  11. 14:45
    Villa politica
  12. 16:20
    First dates
  13. 17:05
    Witse
  14. 18:00
    Het journaal update
  15. 18:10
    Weer
  16. 18:15
    Dagelijkse kost
  17. 18:30
    Blokken
  18. 19:00
    Het journaal
  19. 19:40
    Iedereen beroemd
  20. 20:02
    Joker+ en lotto
  21. 20:05
    Weer
  22. 20:10
    Thuis
  23. 20:40
    Als je ons kan horen
  24. 21:35
    Buurman, wat doet u nu?
  25. 22:20
    Het journaal laat
  26. 22:45
    Weer
  27. 22:50
    Zie mij graag
  28. 23:21
    Winst joker+ lotto
  29. 23:22
    Keno
  30. 23:23
    Euromillions winstverdeling
  31. 23:25
    Thuis
  32. 23:40
    Dagelijkse kost
  33. 00:05
    Iedereen beroemd
  34. 00:25
    Het journaal laat
  35. 00:50
    Weer
  36. 00:55
    Villa politica
  37. 02:25
    Journaallus
  1. 06:00
    Tik tak
  2. 06:05
    Bumba
  3. 06:10
    Twirlywoos
  4. 06:20
    Stoppeltje
  5. 06:30
    Tik tak
  6. 06:35
    Vos en Haas
  7. 06:45
    Dinostad
  8. 06:50
    Kaatjes kameraadjes
  9. 06:57
    Sarah beweegt
  10. 07:00
    Hongerige berenverhalen
  11. 07:05
    Simon
  12. 07:10
    Sarah doet yoga
  13. 07:15
    Beer Bo
  14. 07:20
    Ridder Muis
  15. 07:30
    Samson & Marie
  16. 07:40
    Mega Mindy
  17. 08:05
    Helden
  18. 08:15
    Ninja Express
  19. 08:25
    Sisters
  20. 08:35
    Oggy en de kakkerlakken
  21. 08:45
    Oma en Oma
  22. 08:55
    Karrewiet met VGT
  23. 09:05
    Samson & Marie
  24. 09:10
    Ziggy en de zootram
  25. 09:20
    Ziggy en de zootram
  26. 09:30
    Kleine lustige Krabbler
  27. 09:40
    Kleine lustige Krabbler
  28. 09:55
    Prinsessia
  29. 10:10
    Prinsessia
  30. 10:25
    De avonturen van Bibi & Tina
  31. 10:50
    Paf de hond
  32. 11:00
    De Smurfen
  33. 11:25
    Lars Is Te Laat
  34. 11:35
    Lars Is Te Laat
  35. 11:45
    Oggy en de kakkerlakken
  36. 11:50
    Oggy en de kakkerlakken
  37. 12:00
    Helden
  38. 12:25
    W817
  39. 12:40
    W817
  40. 12:55
    Lars Is Te Laat
  41. 13:05
    Lars Is Te Laat
  42. 13:15
    Oma en Oma
  43. 13:30
    Ziggy en de zootram
  44. 13:40
    Ziggy en de zootram
  45. 13:50
    Kleine lustige Krabbler
  46. 14:00
    Kleine lustige Krabbler
  47. 14:15
    Prinsessia
  48. 14:30
    Prinsessia
  49. 14:45
    De avonturen van Bibi & Tina
  50. 15:10
    Paf de hond
  51. 15:15
    Paf de hond
  52. 15:25
    Samson & Marie
  53. 15:30
    Sisters
  54. 15:45
    Abraca
  55. 16:05
    Oggy en de kakkerlakken
  56. 16:10
    Ninja Express
  57. 16:25
    Rox
  58. 16:50
    Galaxy Park
  59. 17:35
    Schijtluizen
  60. 17:50
    Karrewiet
  61. 18:00
    Gamekeepers
  62. 18:25
    3Hz
  63. 18:50
    Karrewiet
  64. 19:00
    Schijtluizen
  65. 19:10
    Schijtluizen
  66. 19:25
    Paniek in het dorp
  67. 19:30
    Find me in Paris
  68. 19:55
    Opa
  69. 20:00
    Tennis: ATP-toernooi van Hamburg
  70. 22:30
    Het journaal met VGT
  71. 23:15
    Programma onderbreking
  72. 06:00
    Tik tak
  1. 06:00
    The Saint
  2. 07:00
    Nazi Secret Files
  3. 08:03
    De Wrekers
  4. 09:02
    Adventures of Sherlock Holmes
  5. 10:00
    Tommy teleshopping
  6. 11:02
    Ballykissangel
  7. 12:02
    Tommy teleshopping
  8. 13:32
    Hi-de-Hi!
  9. 14:07
    Tommy teleshopping
  10. 14:37
    De plaat Blijft hangen
  11. 15:05
    Tommy teleshopping
  12. 15:36
    Oorlogsverhalen
  13. 16:05
    The flying doctors
  14. 17:01
    Mijn nostalgisch Nederland
  15. 17:32
    Cimarron Strip
  16. 19:03
    Little house on the prairie
  17. 20:02
    The Onedin Line
  18. 21:03
    Une femme est une femme
  19. 22:32
    Het Wereldwonder van Scheveningen
  20. 23:31
    Hi-de-Hi!
  21. 00:01
    De Wrekers
  22. 01:01
    Adventures of Sherlock Holmes
  23. 01:58
    De slag om Den Haag
  24. 03:02
    Escape from Sobibor
  25. 05:00
    Ballykissangel
  1. 09:14
    Herfstbeelden
  2. 10:01
    Ketnet junior
  3. 16:54
    Het leven in kleur
  4. 17:39
    Europa League magazine
  5. 18:30
    Sporza: Tennis: European Open
  6. 20:00
    Terzake
  7. 20:34
    De afspraak
  8. 21:16
    Life after prison
  9. 22:07
    Interrogation
  10. 22:55
    Interrogation
  11. 23:43
    Canvaslus
  1. 07:00
    Breakfast
  2. 10:15
    Rip Off Britain
  3. 11:00
    Dom Delivers
  4. 11:45
    Claimed and Shamed
  5. 12:15
    Homes under the hammer
  6. 13:15
    Bargain Hunt
  7. 14:00
    BBC News
  8. 14:45
    Doctors
  9. 15:15
    Impossible
  10. 16:00
    Escape to the country
  11. 16:45
    Money for Nothing
  12. 17:30
    Antiques Road Trip
  13. 18:15
    Pointless
  14. 19:00
    BBC News
  15. 20:00
    The One Show
  16. 20:30
    The Bidding Room
  17. 21:00
    The repair shop
  18. 22:00
    Shetland
  19. 23:00
    BBC News
  20. 23:35
    Bump
  21. 00:05
    Bump
  22. 00:40
    BBC New Comedy Awards
  23. 01:10
    Ambulance UK
  24. 02:15
    BBC News
  1. 08:15
    Money for Nothing
  2. 09:00
    Sign Zone: The Hairy Bikers Go North
  3. 10:00
    BBC News
  4. 11:00
    BBC News
  5. 12:15
    Politics Live
  6. 14:00
    Head Hunters
  7. 14:45
    Eggheads
  8. 15:15
    Heir Hunters
  9. 16:00
    Antiques Roadshow
  10. 16:45
    Born to be Wild
  11. 17:15
    Back to the Land with Kate Humble
  12. 18:15
    Flog It!
  13. 19:00
    Richard Osman's House of Games
  14. 19:30
    Strictly Come Dancing - It Takes Two
  15. 20:00
    Back in Time for School
  16. 21:00
    Your Home Made Perfect
  17. 22:00
    Four Hours at the Capitol
  18. 23:30
    Newsnight
  19. 00:15
    Ghost Stories
  20. 01:45
    Sign Zone: A House Through Time
  21. 02:45
    Sign Zone: Antiques Roadshow
  22. 03:45
    This is BBC Two
  1. 20:00
    Great British Railway Journeys
  2. 20:30
    The Joy of painting with Bob Ross
  3. 21:00
    India: Nature's Wonderland
  4. 22:00
    Enslaved
  5. 23:00
    Restoring the Earth: The Age of Nature
  6. 23:50
    Stephen: The Murder that Changed a Nation
  7. 00:50
    Great British Railway Journeys
  8. 01:20
    India: Nature's Wonderland
  9. 02:20
    Enslaved
  10. 03:20
    Restoring the Earth: The Age of Nature
  11. 04:10
    Pause
  1. 06:00
    Death in paradise
  2. 07:00
    New tricks
  3. 07:55
    Rosemary & Thyme
  4. 08:50
    Midsomer murders
  5. 09:45
    Midsomer murders
  6. 10:35
    Agatha Raisin
  7. 11:35
    Agatha Raisin
  8. 12:35
    Father Brown
  9. 13:30
    Father Brown
  10. 14:30
    The Durrells in Corfu
  11. 15:25
    The Mallorca files
  12. 16:25
    Death in paradise
  13. 17:30
    New tricks
  14. 18:30
    Rosemary & Thyme
  15. 19:30
    Midsomer murders
  16. 20:30
    Midsomer murders
  17. 21:30
    The north water
  18. 22:30
    Broadchurch
  19. 23:30
    Broadchurch
  20. 00:30
    Smother
  21. 01:45
    The Mallorca files
  22. 02:30
    The north water
  23. 03:20
    Broadchurch
  24. 04:10
    Broadchurch
  25. 05:10
    Father Brown
  26. 06:00
    Death in paradise
  1. 09:00
    Tagesschau
  2. 09:05
    Live nach Neun
  3. 09:55
    Verrückt nach Meer
  4. 10:45
    Meister des alltags
  5. 11:15
    Wer weiss denn sowas?
  6. 12:00
    Tagesschau
  7. 12:15
    Buffet
  8. 13:00
    Mittagsmagazin
  9. 14:00
    Tagesschau
  10. 14:10
    Rote Rosen
  11. 15:00
    Tagesschau
  12. 15:10
    Sturm der Liebe
  13. 16:00
    Tagesschau
  14. 16:10
    Verrückt nach Meer
  15. 17:00
    Tagesschau
  16. 17:15
    Brisant
  17. 18:00
    Wer weiss denn sowas?
  18. 18:50
    Rentnercops
  19. 19:45
    Wissen vor acht - Werkstatt
  20. 19:50
    Wetter
  21. 19:55
    Börse
  22. 20:00
    Tagesschau
  23. 20:15
    Freunde
  24. 21:45
    Plusminus
  25. 22:15
    Tagesthemen
  26. 22:50
    Die Unbeugsamen - Gefährdete Pressefreiheit auf den Philippinen
  27. 00:15
    Nachtmagazin
  28. 00:35
    Freunde
  29. 02:05
    Tagesschau
  30. 02:10
    Die Unbeugsamen - Gefährdete Pressefreiheit auf den Philippinen
  31. 03:35
    Exclusiv im Ersten
  32. 04:05
    Brisant
  33. 04:45
    Deutschlandbilder
  34. 04:55
    Tagesschau
  35. 05:00
    Plusminus
  1. 09:00
    heute Xpress
  2. 09:05
    Volle Kanne - Service täglich
  3. 10:30
    Notruf Hafenkante
  4. 11:15
    Soko Wismar
  5. 12:00
    Heute
  6. 12:10
    drehscheibe
  7. 13:00
    Mittagsmagazin
  8. 14:00
    heute - in Deutschland
  9. 14:15
    Die Küchenschlacht
  10. 15:00
    heute Xpress
  11. 15:05
    Bares für Rares
  12. 16:00
    heute - in Europa
  13. 16:10
    Die Rosenheim-cops
  14. 17:00
    Heute
  15. 17:10
    Hallo Deutschland
  16. 17:45
    Leute heute
  17. 18:00
    Soko Wismar
  18. 18:54
    Lotto am Mittwoch - Die Gewinnzahlen
  19. 19:00
    Heute
  20. 19:20
    Wetter
  21. 19:25
    Blutige Anfänger
  22. 20:15
    Breisgau - Bullenstall
  23. 21:45
    heute-journal
  24. 22:15
    ZDFzoom: Fußball-Frauen - Zeit für die Offensive
  25. 23:00
    sportstudio UEFA Champions League
  26. 00:00
    Markus Lanz
  27. 00:45
    heute journal update
  28. 01:00
    Arm gegen Arm - Verteilungskampf am unteren Rand
  29. 01:45
    ZDFzeit: Wir Wunderkinder - Zeit des Wandels
  30. 02:30
    ZDFzoom: Fußball-Frauen - Zeit für die Offensive
  31. 03:15
    Frontal 21
  32. 04:00
    Arm gegen Arm - Verteilungskampf am unteren Rand
  33. 04:45
    plan b
  34. 05:15
    Hallo Deutschland
  35. 05:30
    Morgenmagazin
  1. 06:50
    ARTE Journal junior
  2. 06:55
    360° - Geo Reportage
  3. 07:50
    Unterwegs auf dem Nordseeküstenradweg
  4. 08:35
    Stadt Land Kunst Spezial
  5. 09:30
    Xenius
  6. 10:00
    Frankreich, mild und wild
  7. 10:45
    Frankreich, mild und wild
  8. 11:30
    Frankreich, mild und wild
  9. 12:15
    Re: Geisterstadt Varosha - Zypern zwischen Krise und Versöhnung
  10. 12:50
    Arte-Journal
  11. 13:00
    Stadt Land Kunst Spezial
  12. 13:50
    Madame Bovary
  13. 16:25
    Die wunderbare Welt der Weine
  14. 16:55
    Auf den Dächern der Stadt
  15. 17:50
    Italien, meine Liebe
  16. 18:35
    Das Veltlin und seine Berge
  17. 19:20
    Arte-Journal
  18. 19:40
    Re:
  19. 20:15
    Side Effects
  20. 22:00
    Amos Oz: Das vierte Fenster - Ein Porträt
  21. 23:00
    Darkroom - Tödliche Tropfen
  22. 00:30
    Extérieur crépuscule
  23. 00:50
    Die Schwalbe
  24. 02:35
    Stadt Land Kunst Spezial
  25. 03:25
    Die wunderbare Welt der Weine
  26. 03:55
    28 Minuten
  27. 04:41
    Bilder allein zuhaus
  28. 04:43
    Pause
  29. 05:00
    Romantik: Kunst wider das Chaos
  30. 05:55
    H20: The molecule that made us
  1. 06:24
    Météo
  2. 06:29
    Télématin
  3. 06:55
    Elles ont toutes une histoire
  4. 06:58
    Innovation 2D
  5. 07:00
    Télématin
  6. 07:27
    Monsieur dictionnaire
  7. 07:30
    Télématin
  8. 07:56
    La minute urbaine
  9. 07:57
    La minute urbaine
  10. 08:00
    Journal radio Canada
  11. 08:26
    Journal TV 5
  12. 08:39
    Méditerranéo
  13. 09:04
    Amuse-gueule
  14. 09:33
    Une brique dans le ventre
  15. 09:57
    Ouh là l'Art!
  16. 10:00
    Littoral
  17. 10:28
    L'épicerie
  18. 10:55
    Le journal de l'économie
  19. 11:00
    Journal TV 5
  20. 11:14
    Météo
  21. 11:18
    Plus belle la vie
  22. 11:44
    Tout le monde veut prendre sa place
  23. 12:31
    De eeuw van Marceline Loridan-Ivens
  24. 13:25
    À ciel ouvert
  25. 13:30
    Journal belge
  26. 13:59
    La grande librairie
  27. 15:30
    A bon entendeur
  28. 15:58
    La recette de Guy Martin
  29. 16:02
    Un si grand soleil
  30. 16:24
    Vestiaires
  31. 16:27
    Questions pour un champion
  32. 17:00
    Mise au point
  33. 17:55
    La fabrique culturelle.tv
  34. 18:00
    64 minutes, le monde en français
  35. 18:23
    Le journal de l'économie
  36. 18:27
    Météo
  37. 18:30
    L'invité
  38. 18:41
    Illettré
  39. 20:06
    Destination francophonie
  40. 20:15
    Podium
  41. 20:30
    Journal France 2
  42. 20:57
    Météo
  43. 21:01
    Des racines et des ailes
  44. 22:58
    Shamengo, les pionniers du nouveau monde
  45. 23:01
    Le Journal de la RTS
  46. 23:28
    Météo
  47. 23:31
    Les Simone
  48. 23:53
    Les Simone
  49. 00:14
    Les Simone
  50. 00:35
    Les Simone
  51. 00:58
    Journal d'Afrique
  52. 01:24
    Météo
  53. 01:28
    T'en fais pas, j'suis là
  54. 03:00
    Tendance XXI
  55. 03:28
    Nature = Futur !
  56. 03:33
    Épicerie fine: Terroirs gourmands
  57. 04:01
    Allô Tribunal
  58. 05:32
    Méditerranéo
  59. 05:58
    Le 6h info
  1. 06:00
    Le 6h info
  2. 06:30
    Télématin
  3. 08:00
    Journal 08h00
  4. 08:15
    Télématin
  5. 09:30
    La maison des Maternelles
  6. 09:55
    La maison des Maternelles
  7. 10:10
    Consomag
  8. 10:15
    The bold and the beautiful
  9. 10:40
    Météo Outre-mer
  10. 10:45
    Tout le monde a son mot à dire
  11. 11:20
    Chacun son tour
  12. 11:50
    Tout le monde veut prendre sa place
  13. 12:45
    Et vous, comment ça va ?
  14. 12:50
    Météo 2
  15. 13:00
    Journal 13h00
  16. 13:44
    Météo 2
  17. 13:45
    C'est bon à savoir
  18. 13:50
    La p'tite librairie
  19. 13:55
    Ça commence aujourd'hui
  20. 15:05
    Ça commence aujourd'hui
  21. 16:15
    Affaire conclue, tout le monde a quelque chose à vendre
  22. 17:05
    Affaire conclue, tout le monde a quelque chose à vendre
  23. 17:55
    Affaire conclue : la vie des objets
  24. 18:00
    Tout le monde a son mot à dire
  25. 18:40
    N'oubliez pas les paroles
  26. 19:20
    N'oubliez pas les paroles
  27. 19:55
    Météo 2
  28. 20:00
    Journal 20h00
  29. 20:35
    Météo 2
  30. 20:38
    Simplissime
  31. 20:39
    Dans le secret de l'Eurovision junior
  32. 20:40
    Basique, l'essentiel de la musique
  33. 20:45
    Un si grand soleil
  34. 21:10
    J'ai menti
  35. 22:05
    J'ai menti
  36. 23:05
    Plus grand que soi
  37. 00:10
    Vertige de la chute
  38. 01:40
    Ça commence aujourd'hui
  39. 02:35
    Météo Outre-mer
  40. 02:40
    Emissions religieuses
  41. 03:55
    Courant d'art
  42. 04:05
    Pays et marchés du monde
  43. 04:10
    Tout le monde veut prendre sa place
  44. 05:00
    Chacun son tour
  45. 06:00
    Le 6h info
  1. 06:00
    Sesamstraße
  2. 06:20
    Mare TV
  3. 06:35
    Die Ernährungs-Docs
  4. 07:20
    Rote Rosen
  5. 08:10
    Sturm der Liebe
  6. 09:00
    Nordmagazin
  7. 09:30
    Hamburg Journal
  8. 10:00
    Schleswig-Holstein Magazin
  9. 10:30
    buten un binnen
  10. 11:00
    Hallo Niedersachsen
  11. 11:30
    Die Nordreportage
  12. 12:00
    Brisant
  13. 12:25
    In aller Freundschaft
  14. 13:10
    In aller Freundschaft - Die Krankenschwestern
  15. 14:00
    NDR Info
  16. 14:15
    Gefragt - Gejagt
  17. 15:00
    Die Nordstory
  18. 16:00
    NDR Info
  19. 16:10
    Mein Nachmittag
  20. 17:00
    NDR Info
  21. 17:10
    Leopard, Seebär & Co.
  22. 18:00
    Ländermagazine
  23. 18:15
    Die Nordreportage
  24. 18:45
    DAS!
  25. 19:30
    Ländermagazine
  26. 20:00
    Tagesschau
  27. 20:15
    Madagaskar
  28. 21:00
    Madagaskar
  29. 21:45
    NDR Info
  30. 22:00
    extra 3 Spezial
  31. 22:30
    Kranitz - Bei Trennung Geld zurück
  32. 23:15
    ZappLive
  33. 23:50
    Zapp spezial
  34. 00:20
    Mord mit Aussicht
  35. 01:05
    Visite
  36. 02:10
    Panorama 3
  37. 02:45
    Hallo Niedersachsen
  38. 03:15
    Nordmagazin
  39. 03:45
    Schleswig-Holstein Magazin
  40. 04:15
    Hamburg Journal
  41. 04:45
    buten un binnen
  42. 05:15
    DAS!
  43. 06:00
    Sesamstraße
  1. 06:20
    Lokalzeit aus Bonn
  2. 06:50
    Lokalzeit aus Duisburg
  3. 07:20
    Erlebnisreisen
  4. 07:40
    Ferien auf Immenhof
  5. 09:10
    Aktuelle Stunde
  6. 09:55
    Westpol: Eins zu eins
  7. 10:25
    Lokalzeit
  8. 10:55
    Planet Wissen
  9. 11:55
    Leopard, Seebär & Co.
  10. 12:45
    WDR aktuell
  11. 13:05
    Giraffe, Erdmännchen & Co.
  12. 13:55
    Erlebnisreisen
  13. 14:00
    Und es schmeckt doch
  14. 14:30
    In aller Freundschaft
  15. 15:15
    In aller Freundschaft
  16. 16:00
    WDR aktuell
  17. 16:15
    Hier und heute
  18. 18:00
    Aktuell/Lokalzeit
  19. 18:15
    Servicezeit
  20. 18:45
    Aktuelle Stunde
  21. 19:30
    Lokalzeit
  22. 20:00
    Tagesschau
  23. 20:15
    markt
  24. 21:00
    Doc Esser
  25. 21:45
    WDR aktuell
  26. 22:15
    CBD ein Mittel gegen alles - ECHT?
  27. 22:45
    Das Wikipedia Versprechen
  28. 23:30
    Deutsche Raketen für Gaddafi
  29. 00:15
    2Doc: The Other Side of Everything
  30. 02:00
    Lokalzeit aus Köln
  31. 02:30
    Lokalzeit aus Aachen
  32. 03:00
    Lokalzeit aus Düsseldorf
  33. 03:25
    Lokalzeit Bergisches Land
  34. 03:55
    Lokalzeit Ruhr
  35. 04:25
    Lokalzeit aus Dortmund
  36. 04:55
    Lokalzeit Münsterland
  37. 05:25
    Lokalzeit OWL
  38. 05:50
    Lokalzeit Südwestfalen
  1. 06:15
    Intermezzo
  2. 09:00
    Shurale
  3. 10:30
    Franco Fagioli chante Vinci au Bayreuth Baroque Festival
  4. 12:00
    Intermezzo
  5. 12:30
    Vivica Genaux chante Hasse au Festival d'Opéra Baroque de Bayreuth
  6. 13:43
    Christian Arming et l'Orchestre Philharmonique Royal de Liège
  7. 15:35
    Intermezzo
  8. 16:30
    Don Pasquale
  9. 18:30
    Intermezzo
  10. 19:20
    Festival d'Opéra Baroque de Bayreuth
  11. 20:30
    Oedipe
  12. 22:55
    Barenboim dirige Brahms
  13. 00:30
    Jazz à La Villette
  14. 01:30
    Jazz à La Villette
  15. 02:27
    Malta Jazz Festival 2019
  16. 03:23
    Jazz à La Villette
  17. 04:13
    Jazz à La Villette
  18. 05:04
    Jazz in Marciac 2019
  1. 06:00
    Alpineskiën
  2. 07:00
    EK baanwielrennen
  3. 08:30
    Motorsport
  4. 09:30
    Motorsport
  5. 10:30
    Alpineskiën
  6. 11:30
    Cycling show
  7. 12:00
    Wielrennen: Parijs - Roubaix
  8. 13:30
    Marathon van Boston
  9. 15:30
    Alpineskiën
  10. 16:00
    Alpineskiën
  11. 16:30
    Wielrennen: Parijs - Roubaix
  12. 17:00
    Baanwielrennen
  13. 17:50
    Cycling show
  14. 18:20
    Nieuws
  15. 18:25
    WK baanwielrennen in Roubaix
  16. 21:50
    Nieuws
  17. 21:55
    Alpineskiën
  18. 22:35
    Alpineskiën
  19. 23:30
    Golftv weekly
  20. 00:00
    Baanwielrennen
  21. 01:30
    Alpineskiën
  22. 02:00
    Alpineskiën
  23. 03:00
    Baanwielrennen
  24. 05:00
    Motorsport
  25. 06:00
    Alpineskiën
  1. 06:25
    Modern family
  2. 06:50
    Friends
  3. 07:20
    Friends
  4. 07:50
    Anger management
  5. 08:15
    Anger management
  6. 08:45
    Modern family
  7. 09:05
    Modern family
  8. 09:35
    The Goldbergs
  9. 10:00
    The Goldbergs
  10. 10:25
    Friends
  11. 10:55
    Friends
  12. 11:20
    Family guy
  13. 11:50
    Family guy
  14. 12:15
    South Park
  15. 12:45
    South Park
  16. 13:00
    Last man standing
  17. 13:30
    Last man standing
  18. 13:55
    Anger management
  19. 14:25
    Anger management
  20. 14:55
    Friends
  21. 15:25
    Friends
  22. 15:50
    Modern family
  23. 16:15
    Modern family
  24. 16:45
    South Park
  25. 17:05
    South Park
  26. 17:30
    Family guy
  27. 18:00
    Family guy
  28. 18:30
    The Goldbergs
  29. 19:00
    The Goldbergs
  30. 19:30
    Young Sheldon
  31. 19:50
    The Daily Show
  32. 20:30
    Modern family
  33. 21:00
    Modern family
  34. 21:30
    Friends
  35. 22:00
    Friends
  36. 22:30
    Friends
  37. 23:00
    Last man standing
  38. 23:30
    Last man standing
  39. 23:55
    Anger management
  40. 00:25
    Anger management
  41. 00:55
    Family guy
  42. 01:10
    Family guy
  43. 01:35
    Modern family
  44. 02:05
    Most Ridiculous
  45. 02:25
    Most Ridiculous
  46. 02:50
    Most Ridiculous
  47. 03:10
    Most Ridiculous
  48. 03:30
    Takeshi's Castle Thailand
  49. 03:50
    Takeshi's Castle Thailand
  50. 04:10
    Comedy Central Celebrity's Stand-Up
  51. 04:30
    Comedy Central Celebrity's Stand-Up
  52. 04:50
    Most Ridiculous
  53. 05:10
    Most Ridiculous
  54. 05:30
    Takeshi's Castle Thailand
  1. 06:00
    The Simpsons
  2. 06:28
    The Simpsons
  3. 06:56
    Rules of engagement
  4. 07:23
    Rules of engagement
  5. 07:51
    Will & Grace
  6. 08:19
    Will & Grace
  7. 08:51
    According to Jim
  8. 09:19
    According to Jim
  9. 09:47
    According to Jim
  10. 10:16
    Dharma & Greg
  11. 10:44
    Dharma & Greg
  12. 11:06
    Dharma & Greg
  13. 11:34
    Below deck mediterranean
  14. 12:32
    Storage wars
  15. 13:01
    Storage wars
  16. 13:29
    Storage wars
  17. 13:59
    Storage wars
  18. 14:27
    Tiny house nation
  19. 15:24
    Below deck mediterranean
  20. 16:22
    Below deck mediterranean
  21. 17:21
    Dharma & Greg
  22. 17:50
    Dharma & Greg
  23. 18:18
    Rules of engagement
  24. 18:46
    Rules of engagement
  25. 19:09
    Will & Grace
  26. 19:37
    Will & Grace
  27. 20:06
    Will & Grace
  28. 20:35
    9-1-1
  29. 21:32
    Hudson & Rex
  30. 22:28
    DOC: Nelle tue mani
  31. 23:39
    DOC: Nelle tue mani
  32. 00:49
    9-1-1: Lone Star
  33. 01:38
    Condor
  34. 02:29
    Condor
  35. 03:15
    Laugh out loud
  36. 03:20
    Laugh out loud
  37. 03:25
    Storage wars
  38. 03:48
    Storage wars
  39. 04:10
    According to Jim
  40. 04:32
    According to Jim
  41. 04:54
    According to Jim
  42. 05:35
    The Simpsons
  43. 06:00
    The Simpsons
  1. 06:00
    Salvage dawgs
  2. 06:25
    Outback truckers
  3. 07:10
    Outback opal hunters
  4. 08:05
    Outback opal hunters
  5. 09:00
    Fast n' loud clip shows
  6. 10:00
    Fast n' loud clip shows
  7. 11:00
    Junkyard empire
  8. 12:00
    Gold rush
  9. 13:00
    Gold rush: White water
  10. 14:00
    How do they do it? Met Teun en Joep
  11. 14:30
    How do they do it? Met Teun en Joep
  12. 15:00
    How do they do it?
  13. 15:30
    Abandoned engineering
  14. 16:30
    Misfit garage
  15. 17:30
    Wheeler dealers
  16. 18:30
    Find it, fix it, sell it
  17. 19:30
    Salvage hunters
  18. 20:30
    Deadliest catch: Bloodline
  19. 21:30
    Deadliest catch: Bloodline
  20. 22:30
    Giant lobster hunters
  21. 23:30
    Dual survival
  22. 00:30
    Deadliest catch
  23. 01:30
    Auction kings
  24. 06:00
    Salvage dawgs
  1. 06:00
    Banged up abroad
  2. 06:59
    Banged up abroad
  3. 07:58
    Air crash investigation
  4. 08:55
    Air crash investigation
  5. 10:03
    America's national parks
  6. 11:02
    America's national parks
  7. 12:01
    Secrets of the zoo: Tampa
  8. 12:57
    Secrets of the zoo: Tampa
  9. 14:00
    Drain the oceans
  10. 14:55
    The story of God with Morgan Freeman
  11. 15:58
    The story of God with Morgan Freeman
  12. 17:02
    Drain the oceans
  13. 18:02
    Drain the oceans
  14. 19:01
    Air crash investigation
  15. 20:00
    The incredible dr. Pol
  16. 20:57
    Coffee break with dr. Pol
  17. 21:00
    China from above
  18. 22:00
    Rise up: The legacy of Nat Turner
  19. 22:59
    Hitler's last stand
  20. 23:56
    Europe's new wild
  21. 00:55
    Nazi megastructures
  22. 01:54
    Drain the oceans
  23. 02:44
    Air crash investigation
  24. 03:31
    Air crash investigation
  25. 04:18
    Air crash investigation
  26. 05:05
    Science of stupid
  27. 05:37
    Science of stupid
  28. 06:00
    Banged up abroad
  1. 06:55
    Nature Gone Wild
  2. 07:25
    The Curse of Oak Island
  3. 08:20
    Forged in Fire
  4. 09:15
    Sean Bean on Waterloo
  5. 10:10
    Pawn stars
  6. 11:05
    Alone: The Beast
  7. 12:00
    Ancient Aliens
  8. 12:55
    The Strongest Man In History
  9. 13:45
    American Pickers Best Ofs
  10. 14:35
    Forged in Fire
  11. 15:30
    Nature Gone Wild
  12. 16:00
    Ancient Aliens
  13. 17:00
    American pickers
  14. 17:50
    The Curse of Skinwalker Ranch
  15. 18:40
    The Curse of Oak Island
  16. 19:35
    American pickers
  17. 20:30
    Forged in Fire
  18. 21:25
    Mountain Men
  19. 22:20
    Pawn stars
  20. 23:15
    Ancient Aliens
  21. 00:15
    Forged in Fire
  22. 01:10
    Mountain Men
  23. 02:00
    Pawn stars
  24. 02:50
    Mijn History Moment
  25. 03:00
    American Pickers Best Ofs
  26. 03:40
    Alone: The Beast
  27. 04:25
    American pickers
  28. 05:10
    Ancient Aliens
  1. 06:00
    Flip or flop
  2. 06:25
    Flip or flop
  3. 06:50
    Flip or flop
  4. 07:15
    Extreme cheapskates
  5. 07:40
    Extreme cheapskates
  6. 08:05
    Curvy brides boutique
  7. 08:30
    Curvy brides boutique
  8. 09:00
    Say yes to the dress UK
  9. 09:30
    Say yes to the dress UK
  10. 10:00
    Say yes to the dress
  11. 10:30
    Say yes to the dress
  12. 11:30
    Say yes to the dress
  13. 12:30
    Extreme cheapskates
  14. 13:30
    Dr. Pimple Popper
  15. 14:30
    Sister wives
  16. 15:30
    Nate & Jeremiah by design
  17. 16:30
    Property brothers: Forever home
  18. 17:30
    Beachfront bargain hunt