programmagids

Aanraders op radio en tv en zenderoverzicht

zenderoverzicht

opties +
  • NPO 1
  • NPO 2
  • NPO 3
  • NPO 2 extra
  • RTL 4
  • RTL 5
  • RTL 7
  • RTL 8
  • Net 5
  • SBS 6
  • Veronica
  • SBS 9
  • Eén
  • Ketnet
  • ONS
  • VRT Canvas
  • BBC 1
  • BBC 2
  • BBC Four
  • BBC First
  • ARD
  • ZDF
  • ARTE
  • TV 5 Monde Europe
  • NDR Fernsehen
  • WDR Fernsehen
  • Brava NL
  • Mezzo
  • Eurosport
  • Comedy Central
  • Fox
  • Discovery Channel
  • National Geographic
  • The History Channel
  • TLC
  • 24 Kitchen
  • Viceland
  • Radio 1
  • Radio 2
  • 3FM
  • Radio 4
  • Radio 5
  • BNR Nieuwsradio
  • Klara
  • N3 (NDR)
  • WDR3
  • BBC Radio 3
  • 89,3 Radio West
  • Arrow Classic Rock
  • Classic FM
  • R Omroep Brabant
  • R Omroep Zeeland
  • Q-Music
  • Radio 538
  • Radio Gelderland
  • Radio M Utrecht
  • Radio Noord
  • Radio Oost
  • Radio Rijnmond
  • Radio Veronica
  • Sky Radio
  • SLAM! FM
  • VRT Radio 1
  • VRT Radio 2
  1. 6:00
  2. 6:30
  3. 7:00
  4. 7:30
  5. 8:00
  6. 8:30
  7. 9:00
  8. 9:30
  9. 10:00
  10. 10:30
  11. 11:00
  12. 11:30
  13. 12:00
  14. 12:30
  15. 13:00
  16. 13:30
  17. 14:00
  18. 14:30
  19. 15:00
  20. 15:30
  21. 16:00
  22. 16:30
  23. 17:00
  24. 17:30
  25. 18:00
  26. 18:30
  27. 19:00
  28. 19:30
  29. 20:00
  30. 20:30
  31. 21:00
  32. 21:30
  33. 22:00
  34. 22:30
  35. 23:00
  36. 23:30
  37. 00:00
  38. 00:30
  39. 01:00
  40. 01:30
  41. 02:00
  42. 02:30
  43. 03:00
  44. 03:30
  45. 04:00
  46. 04:30
  47. 05:00
  48. 05:30
  1. 06:10
    MAX Geheugentrainer (MAX)
  2. 06:30
    NOS Journaal (NOS)
  3. 06:35
    NOS Journaal (NOS)
  4. 06:40
    NOS Journaal (NOS)
  5. 06:45
    NOS Journaal (NOS)
  6. 06:50
    NOS Journaal (NOS)
  7. 07:00
    NOS Journaal (NOS)
  8. 07:10
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  9. 07:30
    NOS Journaal (NOS)
  10. 07:40
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  11. 08:00
    NOS Journaal (NOS)
  12. 08:10
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  13. 08:30
    NOS Journaal (NOS)
  14. 08:40
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  15. 09:00
    NOS Journaal (NOS)
  16. 09:15
    Nederland in Beweging (MAX)
  17. 09:30
    NOS Journaal (NOS)
  18. 09:40
    MAX Geheugentrainer (MAX)
  19. 10:00
    NOS Journaal (NOS)
  20. 10:15
    Tijd voor MAX (MAX)
  21. 11:05
    De Wereld Draait Door (BNNVARA)
  22. 12:00
    NOS Journaal (NOS)
  23. 12:20
    NOS Journaal (NOS)
  24. 12:40
    Kook mee met MAX (MAX)
  25. 13:00
    NOS Journaal (NOS)
  26. 13:20
    NOS Journaal (NOS)
  27. 13:35
    NOS Journaal (NOS)
  28. 14:00
    NOS Journaal (NOS)
  29. 14:15
    Kook mee met MAX (MAX)
  30. 14:30
    NOS Journaal (NOS)
  31. 14:40
    NOS Journaal (NOS)
  32. 15:00
    NOS Journaal (NOS)
  33. 15:15
    Jinek (KRO-NCRV)
  34. 16:20
    Het geheime dagboek van Hendrik Groen (MAX)
  35. 16:56
    Socutera (Socutera)
  36. 17:00
    NOS Journaal (NOS)
  37. 17:10
    Tijd voor MAX (MAX)
  38. 17:55
    Politieke Partijen: OSF (Politieke partijen)
  39. 18:00
    NOS Journaal (NOS)
  40. 18:15
    EenVandaag (AVROTROS)
  41. 18:50
    NOS Sportjournaal (NOS)
  42. 19:00
    De Wereld Draait Door (BNNVARA)
  43. 20:00
    NOS Journaal (NOS)
  44. 20:35
    Radar (AVROTROS)
  45. 21:15
    Spoorloos (KRO-NCRV)
  46. 22:15
    Zorg uit handen (MAX)
  47. 23:00
    Jinek (KRO-NCRV)
  48. 00:00
    NOS Journaal (NOS)
  49. 00:20
    Jinek (KRO-NCRV)
  50. 01:20
    EenVandaag (AVROTROS)
  51. 01:55
    NOS Journaal (NOS)
  52. 02:05
    NOS Journaal (NOS)
  53. 05:55
    Nederland in Beweging (MAX)
  1. 07:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  2. 07:15
    NOS Journaal (NOS)
  3. 07:30
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  4. 07:37
    NOS Journaal (NOS)
  5. 07:41
    NOS Journaal (NOS)
  6. 07:45
    NOS Journaal (NOS)
  7. 07:49
    NOS Journaal (NOS)
  8. 08:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  9. 08:15
    NOS Journaal (NOS)
  10. 08:30
    NOS Journaal (NOS)
  11. 08:38
    NOS Journaal (NOS)
  12. 08:45
    NOS Jeugdjournaal met gebarentolk (NOS)
  13. 09:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  14. 09:15
    Metterdaad (EO)
  15. 09:30
    De Kennis van Nu (NTR)
  16. 10:00 vpro
    Buitenhof (AVROTROS)
  17. 11:00
    NOS Journaal (NOS)
  18. 11:15
    NOS Journaal (NOS)
  19. 11:25
    NOS Journaal (NOS)
  20. 11:35
    NOS Journaal (NOS)
  21. 11:55
    De Kist (EO)
  22. 12:25
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  23. 12:56
    Politieke Partijen: CDA (Politieke partijen)
  24. 13:00
    NOS Journaal (NOS)
  25. 13:20
    NOS Studio Voetbal (NOS)
  26. 14:20
    MAX Maakt Mogelijk (MAX)
  27. 14:35
    Rail Away (EO)
  28. 15:10 vpro
    De wilde ruimte (VPRO)
  29. 16:00
    NOS Journaal (NOS)
  30. 16:10
    Blauw Bloed (EO)
  31. 16:45
    Metterdaad (EO)
  32. 17:00
    NOS Journaal (NOS)
  33. 17:10
    Per Seconde Wijzer (BNNVARA)
  34. 17:45
    Natuur op 2: Spy in the wild: ontmoet de spionnen (EO)
  35. 18:45
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  36. 19:20
    Typisch: Vinkeveen (EO)
  37. 19:50
    Per Seconde Wijzer (BNNVARA)
  38. 20:25
    Door Andere Ogen (MAX)
  39. 20:55
    2Doc: (BNNVARA)
  40. 22:00
    Nieuwsuur (NOS)
  41. 22:55
    NieuwLicht (EO)
  42. 23:25 vpro
    2Doc: OJ: Made in America (VPRO)
  43. 01:10
    Podium Witteman (NTR)
  44. 02:10
    De Nachtzoen (EO)
  45. 02:20
    Nieuwsuur (NOS)
  46. 03:15
    Nieuwsuur (NOS)
  1. 06:25 vpro
    Pingu (VPRO)
  2. 06:30
    Hoi Duggee (AVROTROS)
  3. 06:40
    Sesamstraat (NTR)
  4. 06:55
    Koekiemonsters eetkar (NTR)
  5. 06:59
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  6. 07:05
    Vos en Haas (KRO-NCRV)
  7. 07:13
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  8. 07:16
    Rintje (AVROTROS)
  9. 07:21
    Rintje (AVROTROS)
  10. 07:25
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  11. 07:30 vpro
    Shaun het schaap (VPRO)
  12. 07:34
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  13. 07:35
    Masha en de beer (NTR)
  14. 07:45
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  15. 07:48 vpro
    Buurman en Buurman (VPRO)
  16. 07:50 vpro
    Buurman en Buurman (VPRO)
  17. 07:57
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  18. 08:00
    Mike de ridder (KRO-NCRV)
  19. 08:10
    Noddy, de detective (KRO-NCRV)
  20. 08:20 vpro
    Heuvelland Ziekenhuis (VPRO)
  21. 08:35
    De avonturen van Barbapapa (AVROTROS)
  22. 08:45
    NOS Jeugdjournaal (NOS)
  23. 08:55
    Tip de muis (KRO)
  24. 09:00 vpro
    Olivia (VPRO)
  25. 09:10 vpro
    Babar en de belevenissen van Badou (VPRO)
  26. 09:20
    Wickie de Viking (KRO)
  27. 09:35
    Kindertijd (KRO-NCRV)
  28. 10:05
    Maan en ik (NTR)
  29. 10:25
    Nijntjes avonturen, groot en klein (KRO-NCRV)
  30. 10:30
    Simon (AVROTROS)
  31. 10:40
    Olly, het kleine witte busje (EO)
  32. 10:45
    Bing (NTR)
  33. 10:50
    Pieter Konijn (KRO)
  34. 11:05
    Ziggy en de Zootram (KRO-NCRV)
  35. 11:20 vpro
    Raad eens hoeveel ik van je hou (VPRO)
  36. 11:30
    Pingu in de stad (NTR)
  37. 11:35
    Angelina Ballerina (EO)
  38. 11:50
    Inui (KRO-NCRV)
  39. 11:57 vpro
    Kiwi & Strit (VPRO)
  40. 12:00
    Bollie & Billie (KRO-NCRV)
  41. 12:15
    Ernest & Celestine (NTR)
  42. 12:30
    Iedereen K3 (AVROTROS)
  43. 12:50
    Lassie Animated (EO)
  44. 13:15
    Kindertijd (KRO-NCRV)
  45. 13:40
    Nelli en Nora (KRO-NCRV)
  46. 13:50
    Leo & Tijg (KRO-NCRV)
  47. 14:00
    Mullewapp (Teleac)
  48. 14:05
    Sesamstraat (NTR)
  49. 14:21
    Pim & Pom (KRO-NCRV)
  50. 14:25
    Nils Holgersson (BNNVARA)
  51. 14:40
    Heidi (AVROTROS)
  52. 15:05
    Waffel de wonderhond (KRO-NCRV)
  53. 15:15
    Kosmoo (AVROTROS)
  54. 15:40
    Peperbollen (KRO-NCRV)
  55. 16:10
    Brugklas (AVROTROS)
  56. 16:20
    SpangaS (KRO-NCRV)
  57. 16:35
    #forever (AVROTROS)
  58. 16:50
    Kaal of Kammen (AVROTROS)
  59. 17:10
    Checkpoint (EO)
  60. 17:35
    Topdoks smerige show (EO)
  61. 17:45
    De Buitendienst (NTR)
  62. 18:05
    Brugklas (AVROTROS)
  63. 18:20
    SpangaS (KRO-NCRV)
  64. 18:30
    SpangaS (KRO-NCRV)
  65. 18:40
    Het Klokhuis (NTR)
  66. 19:00
    NOS Jeugdjournaal (NOS)
  67. 19:30
    First Dates New Zealand (BNNVARA)
  68. 20:25
    De Studententest (AVROTROS)
  69. 21:50
    Sluipschutters (BNNVARA)
  70. 22:20
    Stacey Dooley: The Young and Homeless (BNNVARA)
  71. 23:30
    3LAB: (BNNVARA)
  72. 00:00
    De Wereld Draait Door (BNNVARA)
  73. 00:55
    De Wereld Draait Door (BNNVARA)
  74. 01:55
    De Wereld Draait Door (BNNVARA)
  75. 02:50
    De Wereld Draait Door (BNNVARA)
  76. 03:40
    De Wereld Draait Door (BNNVARA)
  77. 04:31
    Tekst-TV (NOS)
  1. 06:15 vpro
    Makers van morgen (VPRO)
  2. 06:35 vpro
    Door het hart van China (VPRO)
  3. 07:20
    Roffa Represent (NTR)
  4. 07:30 vpro
    BuitenSpelen (VPRO)
  5. 07:55
    Hosokawa: Stilles Meer (NTR)
  6. 09:40
    Sterren op het Doek (MAX)
  7. 10:15
    Fryslân DOK (Omrop Fryslân)
  8. 10:45
    80 Jaar Oorlog (NTR)
  9. 11:30 vpro
    VPRO Boeken (VPRO)
  10. 12:05
    North Sea Jazz Classics (AVROTROS)
  11. 13:15 vpro
    50 documentaries to see before you die (VPRO)
  12. 13:55 vpro
    Gasland (VPRO)
  13. 15:40 vpro
    Vrije Geluiden (VPRO)
  14. 16:30
    Sterren op het Doek (MAX)
  15. 17:05
    Fryslân DOK (Omrop Fryslân)
  16. 17:35 vpro
    VPRO Tegenlicht (VPRO)
  17. 18:20
    Zembla (BNNVARA)
  18. 19:00 vpro
    3voor12 presenteert... (VPRO)
  19. 20:25
    Musea op NPO 2 extra (NTR)
  20. 20:30 vpro
    Among The Believers (VPRO)
  21. 21:50 vpro
    2Doc:The Child Soldier's New Job (VPRO)
  22. 23:00
    Podium Dans: Itamar Serussi (NTR)
  23. 23:30
    150 Psalms (KRO-NCRV)
  24. 00:30 vpro
    50 documentaries to see before you die (VPRO)
  25. 01:15 vpro
    Gasland (VPRO)
  26. 02:55 vpro
    Brieven aan Andalusië (VPRO)
  27. 03:40 vpro
    Vrije Geluiden (VPRO)
  28. 04:30 vpro
    50 documentaries to see before you die (VPRO)
  29. 05:15 vpro
    Tarnation (VPRO)
  1. 06:19
    Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
  2. 06:30
    Nieuws
  3. 06:44
    Nieuws
  4. 07:00
    Nieuws
  5. 07:15
    Nieuws
  6. 07:30
    Nieuws
  7. 07:44
    Nieuws
  8. 08:00
    Nieuws
  9. 08:14
    Nieuws
  10. 08:30
    Nieuws
  11. 08:45
    Nieuws
  12. 09:00
    Nieuws
  13. 09:13
    RTL Boulevard
  14. 09:58
    Koffietijd
  15. 11:04
    Puur en plantaardig met Miljuschka
  16. 11:06
    Goede tijden, slechte tijden
  17. 11:36
    The bold and the beautiful
  18. 12:04
    McLeod's daughters
  19. 13:11
    Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
  20. 13:46
    De bloemenstal
  21. 14:01
    Beau
  22. 15:09
    Dr. Phil
  23. 16:03
    The repair shop
  24. 16:59
    5 uur live
  25. 18:00
    Nieuws
  26. 18:16
    Editie NL
  27. 18:32
    Weer
  28. 18:34
    RTL Boulevard
  29. 19:20
    Puur en plantaardig met Miljuschka
  30. 19:30
    Nieuws
  31. 19:57
    Weer
  32. 20:01
    Goede tijden, slechte tijden
  33. 20:31
    Ons huis vol spullen
  34. 21:28
    The repair shop
  35. 22:25
    Beau
  36. 23:32
    Nieuws
  37. 23:49
    Weer
  38. 23:53
    RTL Boulevard
  39. 00:46
    Beau
  40. 01:52
    Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
  41. 02:01
    Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
  1. 06:00
    Teleshop 4: Mediashop
  2. 07:30
    Teleshop 5: Online gespot
  3. 08:00
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  4. 09:50
    Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
  5. 10:00
    Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
  6. 10:35
    Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
  7. 10:45
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  8. 11:00
    Teleshop 4: Mediashop
  9. 12:30
    Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
  10. 13:30
    Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
  11. 13:45
    Teleshop 4: Mediashop
  12. 14:20
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  13. 16:40
    Makelaars met een missie
  14. 17:40
    Dr. Phil
  15. 18:30
    Deurwaarders UK
  16. 19:30
    Horrorhuurders & huisjesmelkers
  17. 20:30
    Holland's next top model
  18. 21:30
    Making a model met Yolanda Hadid
  19. 22:30
    24 uur in de ER
  20. 23:30
    Horrorhuurders & huisjesmelkers
  21. 00:30
    Teleshop 5: Nachtlounge
  22. 02:01
    Teleshop 5: Nachtlounge
  23. 05:00
    Teleshop
  24. 05:30
    RTL De journal
  25. 06:00
    Teleshop 4: Mediashop
  1. 06:00
    Teleshop 4: Mediashop
  2. 06:30
    Power Rangers dino charge
  3. 06:53
    Transformers Cyberverse
  4. 07:03
    LEGO Ninjago
  5. 07:24
    LEGO city
  6. 07:31
    Blazing Team
  7. 07:54
    Pokémon
  8. 08:17
    Draken: Race naar de rand
  9. 08:41
    Oggy en de kakkerlakken
  10. 08:49
    De Daltons
  11. 08:56
    De uil
  12. 09:05
    Turbo Fast
  13. 09:26
    Flodder
  14. 09:59
    Flodder
  15. 10:31
    Married with children
  16. 11:02
    Married with children
  17. 11:31
    'Allo 'allo!
  18. 12:07
    Bezopen bestuurders
  19. 12:36
    Bezopen bestuurders
  20. 13:04
    Idioten op de weg
  21. 13:33
    Politie in actie
  22. 14:00
    Politie in actie
  23. 14:26
    Stop! Politie
  24. 15:19
    Pawn stars
  25. 15:47
    Pawn stars
  26. 16:15
    Married with children
  27. 16:46
    Married with children
  28. 17:17
    Flodder
  29. 17:50
    Flodder
  30. 18:19
    'Allo 'allo!
  31. 18:55
    Idioten op de weg
  32. 19:27
    Politie in actie
  33. 19:57
    Politie in actie
  34. 20:29
    Bad Samaritan
  35. 22:50
    Knock Knock
  36. 00:55
    UEFA Europa League magazine
  37. 01:21
    Teleshop 7: Glamcam
  38. 02:01
    Teleshop 7: Glamcam
  39. 05:00
    Teleshop 7: Morning Chat
  40. 05:45
    Teleshop 7: Car tracks
  41. 06:00
    Teleshop 4: Mediashop
  1. 06:27
    Tekst-tv
  2. 06:30
    Koala broertjes
  3. 06:40
    Elias
  4. 06:51
    Sid de slimmerik
  5. 06:55
    Wissper
  6. 07:02
    Jul & Julia
  7. 07:12
    Ernst, Bobbie en de rest
  8. 07:20
    Piet Piraat
  9. 07:26
    Robin Hood
  10. 07:40
    Super 4
  11. 07:52
    Lego city
  12. 07:54
    Brandweerman Sam
  13. 08:06
    Dr. Panda
  14. 08:14
    Bibaboerderij
  15. 08:28
    Molang
  16. 08:32
    Molang
  17. 08:35
    2 kleine kleutertjes
  18. 08:38
    Leren met Jokie
  19. 08:41
    Sophie de giraf
  20. 08:47
    Juf Roos
  21. 08:52
    BW TV
  22. 08:59
    StoryZoo
  23. 09:10
    Thomas de stoomlocomotief
  24. 09:22
    Super Wings
  25. 09:34
    Robocar poli
  26. 09:47
    Sprookjesboom show
  27. 09:54
    Chuggington
  28. 10:03
    Chuggington medaille race
  29. 10:08
    Airport: Winky's avonturen
  30. 10:17
    Sprookjesboomfeest
  31. 10:35
    Tee and Mo
  32. 10:42
    Beertje Pol
  33. 10:55
    TiTaToverfeest
  34. 11:08
    Gonnie & Gijsje
  35. 11:12
    Fien & Teun
  36. 11:20
    Little people
  37. 11:30
    Florrie's draakjes
  38. 11:41
    Hello Kitty and friends
  39. 11:52
    Musti
  40. 11:59
    Enchantimals
  41. 12:10
    My little pony
  42. 12:31
    Super 4
  43. 12:43
    Mijn ridder en ik
  44. 12:55
    Brandweerman Sam
  45. 13:05
    Om nom
  46. 13:07
    Transformers: Rescue Bots Academy
  47. 13:19
    Dinotrux
  48. 13:43
    Lalaloopsy
  49. 14:06
    Monchhichis
  50. 14:17
    Strawberry shortcake
  51. 14:40
    Tashi
  52. 14:52
    Mr. Bean
  53. 15:05
    Blinky Bill
  54. 15:18
    Lang leve koning Julien
  55. 15:40
    Het regent gehaktballen
  56. 15:50
    Miss Moon
  57. 16:04
    Polly pocket
  58. 16:27
    Lego friends: Girls on a mission
  59. 16:37
    Barbie Dreamtopia
  60. 16:48
    Burgers' Zoo en waarom
  61. 16:53
    Flin & Flo
  62. 17:04
    Goede tijden, slechte tijden
  63. 17:35
    The bold and the beautiful
  64. 18:05
    The bold and the beautiful
  65. 18:34
    Grey's anatomy
  66. 19:32
    ER
  67. 20:31
    Good Luck Chuck
  68. 22:35
    House
  69. 23:33
    Grey's anatomy
  70. 00:30
    McLeod's daughters
  71. 01:29
    Teleshop 8: Mediashop
  72. 02:01
    Teleshop 8: Mediashop
  1. 06:00
    Loop Hart van Nederland
  2. 07:25
    TV Winkel
  3. 07:55
    Tommy teleshopping
  4. 11:20
    Astro tv
  5. 13:20
    Tommy teleshopping
  6. 13:55
    The Muppets
  7. 14:25
    MasterChef Australië
  8. 15:25
    My kitchen rules
  9. 16:25
    House rules Australië
  10. 17:25
    Het blok Australië
  11. 18:25
    My kitchen rules
  12. 19:25
    MasterChef Australië
  13. 20:30
    Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
  14. 22:55
    The Chronicles of Narnia: The Voyage of The Dawn Treader
  15. 01:05
    Elementary
  16. 02:00
    Astro tv
  17. 05:50
    Loop Hart van Nederland
  18. 06:00
    Loop Hart van Nederland
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 07:50
    Shownieuws
  3. 08:20
    Huizenjacht
  4. 09:10
    Droomhuis op het platteland
  5. 10:05
    Droomhuis op het platteland
  6. 11:10
    Wat eten we?
  7. 11:55
    Utopia
  8. 12:55
    Lingo
  9. 13:25
    Man bijt hond
  10. 13:55
    Huizen onder de hamer
  11. 14:55
    Huizen onder de hamer
  12. 15:55
    Flirty dancing
  13. 16:50
    Wat eten we?
  14. 17:30
    The secret life of the zoo
  15. 18:00
    Utopia
  16. 19:00
    Hart van Nederland
  17. 19:15
    Shownieuws
  18. 19:30
    Man bijt hond
  19. 20:00
    Lingo
  20. 20:30
    Chateau Meiland
  21. 21:30
    Waar is De Mol?
  22. 22:30
    Hart van Nederland
  23. 22:55
    Shownieuws
  24. 23:25
    Piets weerbericht
  25. 23:30
    Man bijt hond
  26. 00:00
    Utopia
  27. 01:00
    Astro tv
  1. 18:00
    The big bang theory
  2. 18:30
    Two and a half men
  3. 18:55
    Two and a half men
  4. 19:25
    The big bang theory
  5. 19:50
    The big bang theory
  6. 20:30
    Veronica Inside
  7. 22:20
    The jail: 60 Days in
  8. 23:10
    S.W.A.T.
  9. 00:05
    Utopia
  10. 01:05
    Astro tv
  11. 04:00
    Pauze
  1. 06:00
    Loop Hart van Nederland
  2. 07:00
    TV Winkel
  3. 15:05
    The doctors
  4. 16:00
    Huizenjacht
  5. 16:55
    Chicago fire
  6. 17:50
    Chicago fire
  7. 18:45
    Ghost whisperer
  8. 19:30
    Ghost whisperer
  9. 20:30
    Castle
  10. 21:25
    Castle
  11. 22:20
    Chicago fire
  12. 23:10
    Chicago fire
  13. 00:05
    Criminal minds: Beyond borders
  14. 00:55
    Astro tv
  15. 02:25
    Tommy teleshopping
  16. 04:55
    Loop Hart van Nederland
  17. 06:00
    Loop Hart van Nederland
  1. 09:00
    Zomerbeelden
  2. 10:00
    Radio 2 op Eén
  3. 12:00
    Zomerbeelden
  4. 12:20
    Dagelijkse kost
  5. 12:35
    Blokken
  6. 13:00
    Journaal
  7. 13:25
    Weer
  8. 13:30
    Iedereen beroemd
  9. 13:50
    Thuis
  10. 14:25
    First dates
  11. 15:10
    Father Brown
  12. 15:55
    Super small animals
  13. 16:40
    Neighbours
  14. 17:05
    Witse
  15. 18:04
    Het journaal update
  16. 18:10
    Weer
  17. 18:15
    Dagelijkse kost
  18. 18:30
    Blokken
  19. 19:00
    Journaal
  20. 19:40
    Iedereen beroemd
  21. 20:05
    Weer
  22. 20:10
    Thuis
  23. 20:40
    Spoed 24/7
  24. 21:30
    Circle of life
  25. 22:10
    Vandaag
  26. 22:55
    Journaal
  27. 23:10
    Weer
  28. 23:15
    Major crimes
  29. 23:54
    Keno
  30. 23:55
    Dagelijkse kost
  31. 00:10
    Iedereen beroemd
  32. 00:30
    Herhalingen
  1. 06:00
    Tik Tak
  2. 06:05
    Bumba
  3. 06:10
    Stoppeltje
  4. 06:20
    Kaatjes Kameraadjes
  5. 06:25
    Tik Tak
  6. 06:30
    Simon
  7. 06:35
    Emmy & Gooroo
  8. 06:45
    The Ollie & Moon Show
  9. 06:55
    Suske & Wiske Junior
  10. 07:05
    Kaatjes Tralalaatjes
  11. 07:15
    Monchhichis
  12. 07:27
    Molang
  13. 07:30
    Sprookjesboom show
  14. 07:35
    Waffie de wonderhond
  15. 07:45
    Kratts in het wild
  16. 08:07
    Piggy Tales
  17. 08:10
    Oggy en de kakkerlakken
  18. 08:20
    Oma en Oma
  19. 08:30
    Helden
  20. 08:42
    Clip Ketnet Musical 2019-2020
  21. 08:45
    De week van Karrewiet met VGT
  22. 08:57
    Molang
  23. 09:00
    Tik Tak
  24. 09:05
    Bumba
  25. 09:10
    Stoppeltje
  26. 09:20
    Kaatjes Kameraadjes
  27. 09:25
    Tik Tak
  28. 09:35
    Simon
  29. 09:40
    Emmy & Gooroo
  30. 09:50
    The Ollie & Moon Show
  31. 10:00
    Suske & Wiske Junior
  32. 10:10
    Kaatjes Tralalaatjes
  33. 10:15
    Monchhichis
  34. 10:30
    Bumba
  35. 10:35
    Tik Tak
  36. 10:40
    Stoppeltje
  37. 10:45
    Simon
  38. 10:50
    The Ollie & Moon Show
  39. 11:00
    Monchhichis
  40. 11:10
    Molang
  41. 11:15
    Sprookjesboom show
  42. 11:20
    Mirette onderzoekt
  43. 11:30
    Masha en de beer
  44. 11:35
    Jungle-beat
  45. 11:40
    Oggy en de kakkerlakken
  46. 11:50
    En daarmee basta
  47. 12:05
    En daarmee basta
  48. 12:20
    W817
  49. 12:35
    W817
  50. 12:50
    De pretshow
  51. 13:10
    Oma en Oma
  52. 13:20
    Oggy en de kakkerlakken
  53. 13:30
    Mega Mindy
  54. 13:55
    Prinsessia
  55. 14:10
    Prinsessia
  56. 14:25
    Kratts in het wild
  57. 14:45
    Mirette onderzoekt
  58. 14:55
    Mirette onderzoekt
  59. 15:05
    Masha en de beer
  60. 15:15
    Waffie de wonderhond
  61. 15:25
    Rox
  62. 15:50
    Clip Ketnet Musical 2019-2020
  63. 15:55
    Robin Hood
  64. 16:05
    Robin Hood
  65. 16:15
    Peter Pan
  66. 16:40
    @elindo
  67. 16:50
    Oma en Oma
  68. 17:00
    Helden
  69. 17:10
    De Blacklist
  70. 17:25
    Campus 12
  71. 17:40
    Campus 12
  72. 17:55
    Karrewiet
  73. 18:05
    Nachtwacht
  74. 18:30
    Oggy en de kakkerlakken
  75. 18:40
    Buck
  76. 18:55
    Karrewiet
  77. 19:05
    Ghost rockers
  78. 19:15
    Ghost rockers
  79. 19:30
    De Blacklist
  80. 19:45
    De regels van Floor
  81. 20:00
    Pause
  82. 20:15
    Het journaal met VGT
  83. 20:55
    Pause
  84. 06:00
    Tik Tak
  1. 06:53
    Peppi en Kokki
  2. 07:30
    On the Buses
  3. 08:01
    La piovra
  4. 09:00
    Mijlpalen van de 20e Eeuw
  5. 09:30
    Een bijzonder jaar
  6. 10:01
    Tommy teleshopping
  7. 11:01
    Gouden amusement
  8. 11:30
    Top 40 Hitdossier
  9. 12:01
    Tommy teleshopping
  10. 13:32
    Gouden amusement
  11. 14:01
    Tommy teleshopping
  12. 14:31
    Wordt u al geholpen?
  13. 15:01
    Tommy teleshopping
  14. 15:31
    Some Mothers Do 'Ave 'Em
  15. 16:07
    Doctor Finlay
  16. 17:03
    Ons nostalgisch uur
  17. 18:04
    'Allo 'allo!
  18. 18:31
    Oh moeder, wat is het heet
  19. 19:04
    Mijn droomauto
  20. 19:32
    Ontdek je plekje
  21. 20:01
    Rebus
  22. 21:30
    The Beverly Hillbillies
  23. 22:00
    Doctor Finlay
  24. 23:00
    'Allo 'allo!
  25. 23:31
    Oh moeder, wat is het heet
  26. 00:01
    La piovra
  27. 01:00
    Mijlpalen van de 20e Eeuw
  28. 01:31
    Een bijzonder jaar
  29. 02:01
    Wordt u al geholpen?
  30. 02:33
    Some Mothers Do 'Ave 'Em
  31. 03:10
    Gouden amusement
  32. 03:40
    Top 40 Hitdossier
  33. 04:00
    De Musicalliefde van Joop van den Ende
  34. 04:31
    Hetty Feather
  35. 05:02
    Stephen Fry - Last Chance to See
  1. 09:00
    Zomerbeelden
  2. 12:30
    Rolkrant
  3. 14:00
    Ketnet Junior
  4. 19:00
    The planets
  5. 20:00
    Terzake
  6. 20:30
    De afspraak
  7. 21:20
    Belga sport
  8. 22:20
    Extra time
  9. 23:20
    Forensics: The real CSI
  10. 00:20
    Herhalingen
  1. 07:00
    Breakfast
  2. 10:15
    Crimewatch Roadshow
  3. 11:00
    Homes Under the Hammer
  4. 12:00
    Defenders UK
  5. 12:45
    Close Calls: On Camera
  6. 13:15
    Bargain Hunt
  7. 14:00
    BBC News
  8. 14:30
    BBC London News
  9. 14:45
    Doctors
  10. 15:15
    Impossible
  11. 16:00
    Escape to the Country
  12. 16:45
    Garden Rescue
  13. 17:30
    Antiques Road Trip
  14. 18:15
    Pointless
  15. 19:00
    BBC News
  16. 19:30
    BBC London News
  17. 20:00
    The One Show
  18. 20:30
    Inside Out
  19. 21:00
    EastEnders
  20. 21:30
    Would I Lie to You?
  21. 22:00
    Celebrity MasterChef
  22. 23:00
    BBC News
  23. 23:25
    BBC London News
  24. 23:30
    Weather
  25. 23:35
    This Country
  26. 00:05
    Murder in Successville
  27. 00:35
    Live at the Apollo
  28. 01:20
    Weather for the Week Ahead
  29. 01:25
    BBC News
  1. 07:00
    Antiques Road Trip
  2. 07:45
    Garden Rescue
  3. 08:30
    Sign Zone: Saving Lives at Sea
  4. 09:30
    The Week in Parliament
  5. 10:00
    BBC News
  6. 11:00
    Victoria Derbyshire
  7. 12:00
    BBC Newsroom Live
  8. 13:15
    Politics Live
  9. 14:00
    Hardball
  10. 14:45
    Home Away from Home
  11. 15:30
    Heir Hunters with Michael Buerk
  12. 16:15
    Digging for Britain
  13. 17:15
    Who Do You Think You Are?
  14. 18:15
    Flog It!
  15. 19:00
    Eggheads
  16. 19:30
    Sam and Shauna's Big Cookout
  17. 20:00
    The Repair Shop
  18. 21:00
    Only Connect
  19. 21:30
    University Challenge
  20. 22:00
    Rise of the Nazis
  21. 23:00
    I love the 1990s
  22. 23:30
    Newsnight
  23. 00:10
    Weather
  24. 00:15
    China: A New World Order
  25. 01:15
    Fosse/Verdon
  26. 02:10
    Sign Zone: Interior Design Masters
  27. 03:10
    Sign Zone: Countryfile
  28. 04:10
    This is BBC Two
  1. 20:00
    Beyond 100 Days
  2. 20:30
    Great Irish Journeys with Martha Kearney
  3. 21:00
    Rome: A History of the Eternal City
  4. 22:00
    Great Indian Railway Journeys
  5. 23:00
    A Timewatch Guide
  6. 00:00
    Summertime
  7. 01:40
    Genius of the Ancient World
  8. 02:40
    Metalworks!
  9. 03:40
    Rome: A History of the Eternal City
  10. 04:40
    Pause
  1. 06:00
    Midsomer murders
  2. 06:45
    Midsomer murders
  3. 07:30
    The coroner
  4. 08:15
    The coroner
  5. 09:00
    Midsomer murders
  6. 10:00
    Midsomer murders
  7. 10:50
    New tricks
  8. 11:45
    Shakespeare and Hathaway: Private investigators
  9. 12:35
    The coroner
  10. 13:30
    The coroner
  11. 14:20
    Midsomer murders
  12. 15:10
    Midsomer murders
  13. 16:05
    New tricks
  14. 17:00
    Father Brown
  15. 18:00
    Shakespeare and Hathaway: Private investigators
  16. 19:00
    Midsomer murders
  17. 20:00
    Midsomer murders
  18. 21:00
    Agatha Raisin
  19. 22:00
    Catastrophe
  20. 22:30
    Catastrophe
  21. 23:00
    The good karma hospital
  22. 00:00
    Tin star
  23. 00:55
    Agatha Raisin
  24. 01:45
    The good karma hospital
  25. 02:40
    Tin star
  26. 03:25
    Midsomer murders
  27. 04:15
    Midsomer murders
  28. 05:10
    New tricks
  29. 06:00
    Midsomer murders
  1. 09:00
    Tagesschau
  2. 09:05
    Live nach Neun
  3. 09:55
    Sturm der Liebe
  4. 10:44
    Tagesschau
  5. 10:45
    Meister des Alltags
  6. 11:15
    Gefragt - Gejagt
  7. 12:00
    Tagesschau
  8. 12:15
    Buffet
  9. 13:00
    Mittagsmagazin
  10. 14:00
    Tagesschau
  11. 14:10
    Rote Rosen
  12. 15:00
    Tagesschau
  13. 15:10
    Sturm der Liebe
  14. 16:00
    Tagesschau
  15. 16:10
    Verrückt nach Meer
  16. 17:00
    Tagesschau
  17. 17:15
    Brisant
  18. 18:00
    Gefragt - Gejagt
  19. 18:50
    Großstadtrevier
  20. 19:45
    Wissen vor acht - Zukunft
  21. 19:50
    Wetter
  22. 19:55
    Börse
  23. 20:00
    Tagesschau
  24. 20:15
    Hirschhausen im Hospiz
  25. 21:00
    Hart aber fair
  26. 22:15
    Tagesthemen
  27. 22:45
    Die Story im Ersten: China - Die neue Weltmacht
  28. 23:30
    Geschichte im Ersten: Die Helden von Prag
  29. 00:15
    Nachtmagazin
  30. 00:35
    Polizeiruf 110
  31. 02:05
    Tagesschau
  32. 02:10
    Hart aber fair
  33. 03:25
    Geschichte im Ersten: Die Helden von Prag
  34. 04:10
    Brisant
  35. 04:40
    Tagesschau
  36. 04:45
    Die Story im Ersten: China - Die neue Weltmacht
  37. 05:30
    Morgenmagazin
  1. 09:00
    heute Xpress
  2. 09:05
    Volle Kanne - Service täglich
  3. 10:30
    Notruf Hafenkante
  4. 11:15
    SOKO Wismar
  5. 12:00
    heute
  6. 12:10
    Drehscheibe
  7. 13:00
    Mittagsmagazin
  8. 14:00
    heute - in Deutschland
  9. 14:15
    Die Küchenschlacht
  10. 15:00
    heute Xpress
  11. 15:05
    Bares für Rares
  12. 16:00
    heute - in Europa
  13. 16:10
    Die Rosenheim-Cops
  14. 17:00
    heute
  15. 17:10
    Hallo Deutschland
  16. 17:45
    Leute heute
  17. 18:05
    Soko München
  18. 19:00
    heute
  19. 19:19
    Wetter
  20. 19:25
    WISO
  21. 20:15
    Jenseits der Angst
  22. 21:45
    heute-journal
  23. 22:15
    Die Neue Zeit
  24. 23:00
    Die Neue Zeit
  25. 23:40
    heute+
  26. 23:55
    Berlin is in Germany
  27. 01:30
    SOKO Potsdam
  28. 02:10
    SOKO Potsdam
  29. 02:55
    SOKO Potsdam
  30. 03:40
    SOKO Potsdam
  31. 04:25
    SOKO Potsdam
  32. 05:05
    Hallo Deutschland
  33. 05:30
    Morgenmagazin
  1. 06:00
    Xenius
  2. 06:25
    Cosmos: a spacetime odyssey
  3. 07:10
    ARTE Journal junior
  4. 07:15
    360° - Geo Reportage
  5. 08:00
    Faszination Afrika
  6. 08:45
    Stadt Land Kunst
  7. 09:30
    360° - Geo Reportage
  8. 10:25
    360° - Geo Reportage
  9. 11:20
    Auf den Dächern der Stadt
  10. 12:15
    Re: Laufen und hoffen - Flüchtlinge nehmen am Maxi Race teil
  11. 12:50
    Journal
  12. 13:05
    Stadt Land Kunst
  13. 13:45
    Sous le sable
  14. 15:20
    Wie das Land, so der Mensch
  15. 15:45
    Ein Tag in ...
  16. 16:40
    Xenius
  17. 17:10
    Wie das Land, so der Mensch
  18. 17:40
    Stadt der Läufer: Bekoji, Äthiopien
  19. 18:30
    Wundersame Wanderungen
  20. 19:20
    Journal
  21. 19:40
    Re: Au-pair mit 60 - Als Leih-Oma ins Ausland
  22. 20:15
    A Bronx Tale
  23. 22:10
    Die Sieger
  24. 00:30
    Der Ochsenkrieg
  25. 02:00
    Journal
  26. 02:20
    Tarzan - Dem Affenmenschen auf der Spur!
  27. 03:15
    Wie das Land, so der Mensch
  28. 03:45
    28 Minuten
  29. 04:30
    Bilder allein zuhaus
  30. 04:33
    Pause
  31. 05:00
    Peace x Peace Festival 2019
  1. 06:00
    Journal TV 5
  2. 06:10
    L'invité
  3. 06:18
    Météo
  4. 06:22
    Rêves d'hôtel: France
  5. 06:29
    Télématin
  6. 06:54
    Le court du jour
  7. 06:58
    La minute nature
  8. 07:00
    Télématin
  9. 07:27
    Un livre, un jour
  10. 07:30
    Télématin
  11. 07:46
    L'invité
  12. 07:55
    Vestiaires
  13. 08:00
    Journal radio Canada
  14. 08:22
    Hôtel inspiration
  15. 08:25
    Journal TV 5
  16. 08:37
    Population d'Afrique
  17. 09:04
    Histoire de se balader
  18. 09:30
    Le court du jour
  19. 09:34
    Bon App !
  20. 09:57
    Le meilleur d'Acoustic
  21. 10:01
    Elles pêchent
  22. 10:27
    Shamengo, les pionniers du nouveau monde
  23. 10:29
    Cut
  24. 10:56
    Parents mode d'emploi
  25. 11:00
    Journal TV 5
  26. 11:14
    Météo
  27. 11:18
    Plus belle la vie
  28. 11:43
    La minute nature
  29. 11:44
    Tout le monde veut prendre sa place
  30. 12:30
    Des Russes blancs
  31. 13:22
    Îles du monde
  32. 13:30
    Journal belge
  33. 14:00
    Crime à Martigues
  34. 15:29
    Les carnets du bourlingueur
  35. 16:04
    Un si grand soleil
  36. 16:30
    Questions pour un champion
  37. 17:02
    Le Point
  38. 17:57
    Un livre, un jour
  39. 18:00
    64 minutes, le monde en français
  40. 18:23
    Le journal de l'économie
  41. 18:27
    Météo
  42. 18:30
    L'invité
  43. 18:41
    L'art du crime
  44. 19:31
    L'art du crime
  45. 20:22
    Rêves d'hôtel: France
  46. 20:30
    Journal France 2
  47. 20:56
    Météo
  48. 21:00
    Échappées Belles
  49. 22:32
    Le Journal de la RTS
  50. 22:58
    Météo
  51. 23:02
    Un homme à abattre
  52. 00:24
    Journal d'Afrique
  53. 00:51
    Chacun son île
  54. 01:39
    D6bels on stage
  55. 02:01
    Journal TV 5
  56. 02:22
    Météo
  57. 02:26
    Rires du monde
  58. 03:14
    Rétro taxi
  59. 03:45
    Paysans du monde - La révolution agriculturelle
  60. 04:00
    Journal TV 5
  61. 04:20
    Météo
  62. 04:23
    Shamengo, les pionniers du nouveau monde
  63. 04:26
    Cut
  64. 04:52
    Un livre, un jour
  65. 04:54
    C dans l'air
  66. 06:00
    Journal TV 5
  1. 06:20
    Die Fallers - Eine Schwarzwaldfamilie
  2. 06:50
    Lieb und teuer
  3. 07:20
    Rote Rosen
  4. 08:10
    Sturm der Liebe
  5. 09:00
    Nordmagazin
  6. 09:30
    Hamburg Journal
  7. 10:00
    Schleswig-Holstein Magazin
  8. 10:30
    buten un binnen
  9. 11:00
    Hallo Niedersachsen
  10. 11:35
    Einfach genial!
  11. 12:00
    Elefant, Tiger und co.
  12. 12:25
    In aller Freundschaft
  13. 13:10
    In aller Freundschaft
  14. 14:00
    Aktuell
  15. 14:15
    Die Nordstory
  16. 15:15
    Wer weiss denn sowas?
  17. 16:00
    Aktuell
  18. 16:20
    Mein Nachmittag
  19. 17:10
    Leopard, Seebär & Co.
  20. 18:00
    Ländermagazine
  21. 18:15
    Die Nordreportage
  22. 18:45
    DAS!
  23. 19:30
    Ländermagazine
  24. 20:00
    Tagesschau
  25. 20:15
    Markt
  26. 21:00
    Die Tricks der Getränkeindustrie
  27. 21:45
    Aktuell
  28. 22:00
    45 Min
  29. 22:45
    Kulturjournal
  30. 23:15
    Ceremony
  31. 00:35
    Die Tricks der Getränkeindustrie
  32. 01:20
    Iss besser!
  33. 01:50
    Markt
  34. 02:45
    Hallo Niedersachsen
  35. 03:15
    Nordmagazin
  36. 03:45
    Schleswig-Holstein Magazin
  37. 04:15
    Hamburg Journal
  38. 04:45
    buten un binnen
  39. 05:15
    DAS!
  40. 06:00
    Sesamstraße
  1. 06:10
    Erlebnisreisen
  2. 06:25
    Tiere suchen ein Zuhause
  3. 07:20
    Brecht und das Berliner Ensemble