programmagids

naar het zenderoverzicht

opties +
  • NPO 1
  • NPO 2
  • NPO 3
  • NPO 2 extra
  • RTL 4
  • RTL 5
  • RTL 7
  • RTL 8
  • Net 5
  • SBS 6
  • Veronica
  • SBS 9
  • Eén
  • Ketnet
  • ONS
  • VRT Canvas
  • BBC 1
  • BBC 2
  • BBC Four
  • BBC First
  • ARD
  • ZDF
  • ARTE
  • TV 5 Monde Europe
  • NDR Fernsehen
  • WDR Fernsehen
  • Mezzo
  • Eurosport
  • Comedy Central
  • Fox
  • Discovery Channel
  • National Geographic
  • The History Channel
  • TLC
  • 24 Kitchen
  • Vice TV
  • Radio 1
  • Radio 2
  • 3FM
  • Radio 4
  • Radio 5
  • BNR Nieuwsradio
  • Klara
  • N3 (NDR)
  • WDR3
  • BBC Radio 3
  • 89,3 Radio West
  • Arrow Classic Rock
  • Classic FM
  • R Omroep Brabant
  • R Omroep Zeeland
  • Q-Music
  • Radio 538
  • Radio Gelderland
  • Radio M Utrecht
  • Radio Noord
  • Radio Oost
  • Radio Rijnmond
  • Radio Veronica
  • Sky Radio
  • SLAM! FM
  • VRT Radio 1
  • VRT Radio 2
  1. 6:00
  2. 6:30
  3. 7:00
  4. 7:30
  5. 8:00
  6. 8:30
  7. 9:00
  8. 9:30
  9. 10:00
  10. 10:30
  11. 11:00
  12. 11:30
  13. 12:00
  14. 12:30
  15. 13:00
  16. 13:30
  17. 14:00
  18. 14:30
  19. 15:00
  20. 15:30
  21. 16:00
  22. 16:30
  23. 17:00
  24. 17:30
  25. 18:00
  26. 18:30
  27. 19:00
  28. 19:30
  29. 20:00
  30. 20:30
  31. 21:00
  32. 21:30
  33. 22:00
  34. 22:30
  35. 23:00
  36. 23:30
  37. 00:00
  38. 00:30
  39. 01:00
  40. 01:30
  41. 02:00
  42. 02:30
  43. 03:00
  44. 03:30
  45. 04:00
  46. 04:30
  47. 05:00
  48. 05:30
  1. 06:10
    MAX Geheugentrainer (MAX)
  2. 06:30
    NOS Journaal (NOS)
  3. 06:35
    NOS Journaal (NOS)
  4. 06:40
    NOS Journaal (NOS)
  5. 06:45
    NOS Journaal (NOS)
  6. 06:50
    NOS Journaal (NOS)
  7. 07:00
    NOS Journaal (NOS)
  8. 07:10
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  9. 07:30
    NOS Journaal (NOS)
  10. 07:35
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  11. 08:00
    NOS Journaal (NOS)
  12. 08:10
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  13. 08:30
    NOS Journaal (NOS)
  14. 08:35
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  15. 09:00
    NOS Journaal (NOS)
  16. 09:15
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  17. 09:30
    NOS Journaal: Briefing RIVM aan de Tweede Kamer (NOS)
  18. 12:00
    NOS Journaal (NOS)
  19. 12:20
    NOS Journaal (NOS)
  20. 12:35
    Kook mee met MAX (MAX)
  21. 13:00
    NOS Journaal (NOS)
  22. 13:20
    NOS Journaal (NOS)
  23. 13:35
    NOS Journaal (NOS)
  24. 14:00
    NOS Journaal (NOS)
  25. 14:15
    Kook mee met MAX (MAX)
  26. 14:30
    NOS Journaal (NOS)
  27. 14:45
    NOS Journaal (NOS)
  28. 15:00
    NOS Journaal (NOS)
  29. 15:20
    NOS Journaal (NOS)
  30. 15:40
    NOS Journaal (NOS)
  31. 16:00
    NOS Journaal (NOS)
  32. 16:10
    Nederland Verbouwt (AVROTROS)
  33. 16:45
    MAX Ouderenjournaal (MAX)
  34. 17:00
    NOS Journaal (NOS)
  35. 17:10
    Tijd voor MAX (MAX)
  36. 17:56
    Politieke Partijen: CDA (Politieke partijen)
  37. 18:00
    NOS Journaal (NOS)
  38. 18:15
    EenVandaag (AVROTROS)
  39. 18:45
    NOS Sportjournaal (NOS)
  40. 19:00
    M (KRO-NCRV)
  41. 20:00
    NOS Journaal (NOS)
  42. 20:30
    DNA Onbekend (AVROTROS)
  43. 21:25
    Nick, Simon & Kees: Homeward Bound (AVROTROS)
  44. 22:15
    Op1 (BNNVARA)
  45. 23:25
    NOS Journaal (NOS)
  46. 23:50
    Op1 (BNNVARA)
  47. 01:05
    NOS Journaal (NOS)
  48. 01:30
    EenVandaag (AVROTROS)
  49. 02:05
    NOS Journaal (NOS)
  50. 02:35
    NOS Journaal (NOS)
  51. 03:00
    NOS Journaal (NOS)
  52. 05:55
    Nederland in Beweging (MAX)
  1. 07:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  2. 07:10
    NOS Journaal (NOS)
  3. 07:30
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  4. 07:36
    NOS Journaal (NOS)
  5. 07:40
    NOS Journaal (NOS)
  6. 07:44
    NOS Journaal (NOS)
  7. 07:48
    NOS Journaal (NOS)
  8. 08:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  9. 08:10
    Kook mee met MAX (MAX)
  10. 08:30
    NOS Journaal (NOS)
  11. 08:36
    NOS Journaal (NOS)
  12. 08:45
    NOS Jeugdjournaal met gebarentolk (NOS)
  13. 09:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  14. 09:15
    Op Adem (KRO-NCRV)
  15. 09:25
    Nederland in Beweging (MAX)
  16. 09:40
    MAX Geheugentrainer (MAX)
  17. 10:00
    MAX Ouderenjournaal (MAX)
  18. 10:25
    De Late Lien Show (BNNVARA)
  19. 11:30
    TV Monument (BNNVARA)
  20. 12:25
    Zeg 'ns AAA (BNNVARA)
  21. 12:48
    Politieke Partijen: PvdD (Politieke partijen)
  22. 12:55
    Dierenhelden in Egypte (AVROTROS)
  23. 13:20
    Dierenhelden in Egypte (AVROTROS)
  24. 13:49
    Socutera (Socutera)
  25. 13:55
    Heb je dat gezien? (MAX)
  26. 14:25
    Wat een drama (KRO-NCRV)
  27. 14:50
    Murder By Death (MAX)
  28. 16:30
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  29. 17:00
    NOS Journaal (NOS)
  30. 17:15
    Per Seconde Wijzer (BNNVARA)
  31. 17:50
    De slimste mens (KRO-NCRV)
  32. 18:40
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  33. 19:10
    Typisch (EO)
  34. 19:45
    Broeders in Berlijn (NTR)
  35. 20:30
    Opstandelingen (BNNVARA)
  36. 21:30
    Nieuwsuur (NOS)
  37. 22:15
    Dominee of Koopman (BNNVARA)
  38. 22:55
    How to be a man (KRO-NCRV)
  39. 23:35 vpro
    The Clinton Affair (VPRO)
  40. 00:15
    De Nachtzoen (EO)
  41. 00:25
    Nieuwsuur (NOS)
  1. 06:30 vpro
    Pingu (VPRO)
  2. 06:35
    Bo Beer (KRO-NCRV)
  3. 06:40
    Pim & Pom (KRO-NCRV)
  4. 06:45
    Sesamstraat (NTR)
  5. 07:00
    Simon (AVROTROS)
  6. 07:05 vpro
    Babar en de belevenissen van Badou (VPRO)
  7. 07:17
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  8. 07:20 vpro
    Joe & Jack (VPRO)
  9. 07:27
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  10. 07:30
    Kindertijd (KRO-NCRV)
  11. 07:39
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  12. 07:40
    Waffel de wonderhond (KRO-NCRV)
  13. 07:52
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  14. 07:55 vpro
    Buurman en Buurman (VPRO)
  15. 08:02
    Zin in Zappelin (AVROTROS)
  16. 08:05 vpro
    Shaun het schaap (VPRO)
  17. 08:15
    K3 Dansstudio (AVROTROS)
  18. 08:25
    Ernest & Celestine (NTR)
  19. 08:35 vpro
    Kiwi & Strit (VPRO)
  20. 08:45
    NOS Jeugdjournaal (NOS)
  21. 08:50
    Calimero (AVROTROS)
  22. 09:00
    Bob de Bouwer (KRO-NCRV)
  23. 09:15 vpro
    Masha's sprookjes (VPRO)
  24. 09:20
    Moomin Vallei (KRO-NCRV)
  25. 09:40
    No-No (AVROTROS)
  26. 09:45
    Zoostraat 64 (KRO)
  27. 10:05
    Teletubbies (NTR)
  28. 10:15
    Nijntjes avonturen, groot en klein (KRO-NCRV)
  29. 10:23
    Tumblies (KRO-NCRV)
  30. 10:25
    George & Paul (NTR)
  31. 10:30
    Clangers (NTR)
  32. 10:40
    Pingu in de stad (NTR)
  33. 10:47
    Olly, het kleine witte busje (EO)
  34. 10:50
    Sesamstraat 10 voor... (NTR)
  35. 11:05
    Ok en Knul (EO)
  36. 11:15
    Bing (NTR)
  37. 11:20
    Vos en Haas (KRO-NCRV)
  38. 11:30
    Mike de ridder (KRO)
  39. 11:45
    Noddy, de detective (KRO-NCRV)
  40. 11:55
    Klumpies (KRO)
  41. 12:05
    Leo & Tijg (KRO-NCRV)
  42. 12:15
    Wickie de Viking (KRO)
  43. 12:30
    Nils Holgersson (BNNVARA)
  44. 12:45
    Peter Pan (KRO)
  45. 13:10
    Grizzy en de lemmingen (KRO-NCRV)
  46. 13:20
    Angelina Ballerina (EO)
  47. 13:35
    Maya de Bij (AVROTROS)
  48. 13:50
    Bol & Smik (AVROTROS)
  49. 14:00
    Barbapapa rond de wereld (TROS)
  50. 14:05
    Sesamstraat (NTR)
  51. 14:20
    Inui (KRO-NCRV)
  52. 14:25 vpro
    Heuvelland Ziekenhuis (VPRO)
  53. 14:35
    Waffel de wonderhond (KRO-NCRV)
  54. 14:50
    Jungle Book (KRO)
  55. 15:02
    Bernard (KRO-NCRV)
  56. 15:10
    Rudi het racevarken (TROS)
  57. 15:35
    Peperbollen (KRO-NCRV)
  58. 16:05
    Beste Vrienden Quiz (NTR)
  59. 16:35
    Lucas etc. (NTR)
  60. 16:40
    Brugklas (AVROTROS)
  61. 16:55
    #forever (AVROTROS)
  62. 17:10
    Checkpoint (EO)
  63. 17:25
    Beste Vrienden Quiz (NTR)
  64. 17:50
    Dance Academy (AVRO)
  65. 18:20
    Brugklas (AVROTROS)
  66. 18:30
    #forever (AVROTROS)
  67. 18:40
    Het Klokhuis (NTR)
  68. 19:00
    NOS Jeugdjournaal (NOS)
  69. 19:25
    First Dates (BNNVARA)
  70. 20:25
    Dertigers (BNNVARA)
  71. 20:55 vpro
    Overtijd en de Sekszusjes (VPRO)
  72. 21:55
    Broodje Gezond (KRO-NCRV)
  73. 22:30
    Asian Provocateur (BNNVARA)
  74. 23:05
    Dertigers (BNNVARA)
  75. 23:40
    Papadag (AVROTROS)
  76. 00:35
    M (KRO-NCRV)
  77. 01:30
    Asian Provocateur (BNNVARA)
  78. 02:05
    M (KRO-NCRV)
  79. 02:57
    Tekst-TV (NOS)
  1. 06:20 vpro
    50 jaar Pinkpop - Mumford & Sons (BNNVARA)
  2. 07:10
    Radio 2 presenteert: Progressieve Rock (NTR)
  3. 08:28
    Het geheim van de meester museum tour (AVROTROS)
  4. 08:30
    Back to North Sea Jazz: Dr. John (NTR)
  5. 09:35
    Het Uur van de Wolf (NTR)
  6. 11:05
    Jazzportretten: Martijn Vink (NTR)
  7. 11:32
    Het geheim van de meester museum tour (AVROTROS)
  8. 11:35
    Kijken in de ziel: Wetenschappers (NTR)
  9. 12:15
    North Sea Jazz Classics (AVROTROS)
  10. 13:15
    Jazzportretten: Joost Buis (NTR)
  11. 13:45 vpro
    BuitenSpelen (VPRO)
  12. 14:05
    Musea op NPO 2 extra (NTR)
  13. 14:10 vpro
    America to Me (VPRO)
  14. 15:10 vpro
    Tricky Dick (VPRO)
  15. 15:55
    Musea op NPO 2 extra (NTR)
  16. 16:00
    Langs de Rijn (MAX)
  17. 16:40 vpro
    Makers van morgen (VPRO)
  18. 17:05
    Holland Opera - Styx (NTR)
  19. 18:16
    Spoken Word Sessies (Human)
  20. 18:20 vpro
    Filmtalks (VPRO)
  21. 18:30 vpro
    Still The Water (VPRO)
  22. 20:26
    Spoken Word Sessies (Human)
  23. 20:30
    NPO in Concert: A Conspiracy of Hope (NTR)
  24. 21:30
    Dwarse denkers (NTR)
  25. 21:55 vpro
    The Central Park Five (VPRO)
  26. 22:45 vpro
    The Central Park Five (VPRO)
  27. 23:40
    Jazzportretten: Tristan Honsinger (NTR)
  28. 00:45
    North Sea Jazz Classics (AVROTROS)
  29. 01:45
    Jazzportretten: Joost Buis (NTR)
  30. 02:15 vpro
    BuitenSpelen (VPRO)
  31. 02:30 vpro
    America to Me (VPRO)
  32. 03:30 vpro
    Tricky Dick (VPRO)
  33. 04:15
    Holland Opera - Styx (NTR)
  34. 05:25
    Ik zie, ik zie... (AVROTROS)
  35. 05:30
    Kunst in coronatijd - Robin de Puy (AVROTROS)
  36. 05:40
    Ik zie, ik zie... (AVROTROS)
  37. 05:45 vpro
    Filmtalks (VPRO)
  38. 05:55 vpro
    Still The Water (VPRO)
  1. 06:20
    Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
  2. 06:30
    Nieuws
  3. 06:45
    Nieuws
  4. 07:00
    Nieuws
  5. 07:15
    Nieuws
  6. 07:30
    Nieuws
  7. 07:45
    Nieuws
  8. 08:00
    Nieuws
  9. 08:20
    Nieuws
  10. 08:40
    Nieuws
  11. 09:00
    Nieuws
  12. 09:10
    RTL Boulevard
  13. 09:35
    RTL Woonmagazine
  14. 09:55
    Eigen huis & tuin
  15. 10:35
    Eigen huis & tuin
  16. 11:15
    Ik weet er alles van!
  17. 11:40
    The bold and the beautiful flashback
  18. 12:05
    ER
  19. 13:00
    Dr. Phil
  20. 13:55
    Beau
  21. 15:40
    Benidorm bastards USA
  22. 16:10
    Help, mijn man is klusser!
  23. 17:05
    Een nieuw leven in de zon
  24. 18:00
    Nieuws
  25. 18:15
    Editie NL
  26. 18:30
    Weer
  27. 18:35
    RTL Boulevard
  28. 19:30
    Nieuws
  29. 19:55
    Weer
  30. 20:00
    Ik weet er alles van!
  31. 20:30
    Chantal komt werken
  32. 21:25
    Beau
  33. 23:05
    Nieuws
  34. 23:20
    Weer
  35. 23:25
    Beau
  36. 00:55
    RTL Boulevard
  37. 01:40
    Teleshop 4: Tommy teleshopping
  38. 02:00
    Teleshop 4: Tommy teleshopping
  1. 06:00
    Teleshop 4: Mediashop
  2. 07:30
    Teleshop 5: Online gespot
  3. 08:00
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  4. 10:00
    Teleshop 4: Mediashop
  5. 10:35
    Teleshop 5: Thane
  6. 11:00
    Teleshop 4: Mediashop
  7. 14:20
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  8. 16:45
    Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
  9. 17:45
    Dr. Phil
  10. 18:30
    Deurwaarders UK
  11. 19:25
    Ambulance Down Under
  12. 20:30
    In overtreding
  13. 21:30
    Spoedeisende Hulp Australië
  14. 22:25
    24 uur in de ER
  15. 23:20
    Ambulance Down Under
  16. 00:25
    The Americans
  17. 01:25
    Teleshop 5: Nachtlounge
  18. 02:01
    Teleshop 5: Nachtlounge
  19. 05:00
    Teleshop 5: Car tracks
  20. 05:30
    RTL De journal
  21. 06:00
    Teleshop 4: Mediashop
  1. 06:00
    Teleshop 4: Mediashop
  2. 06:30
    Blazing Team
  3. 06:53
    Inazuma Eleven
  4. 07:19
    Power rangers beast morphers
  5. 07:42
    LEGO Ninjago
  6. 07:52
    Bakugan: Battle planet
  7. 08:05
    Pokémon
  8. 08:27
    Draken: Race naar de rand
  9. 08:53
    Mr. Bean
  10. 08:59
    Mr. Bean
  11. 09:04
    De uil
  12. 09:14
    Oggy en de kakkerlakken
  13. 09:21
    De Daltons
  14. 09:30
    Flodder
  15. 10:00
    Flodder
  16. 10:30
    Married with children
  17. 11:00
    Married with children
  18. 11:30
    Fresh off the boat
  19. 12:00
    Fresh off the boat
  20. 12:30
    Stop! Politie
  21. 13:15
    Stop! Politie
  22. 13:30
    Idioten op de weg
  23. 14:00
    Idioten op de weg
  24. 14:25
    Idioten op de weg
  25. 14:30
    Idioten op de weg
  26. 14:35
    Fresh off the boat
  27. 15:00
    Fresh off the boat
  28. 15:30
    Pawn stars
  29. 16:00
    Pawn stars
  30. 16:30
    Married with children
  31. 17:00
    Married with children
  32. 17:30
    Flodder
  33. 18:00
    Flodder
  34. 18:30
    The A-team
  35. 19:25
    Hardcore pawn
  36. 19:40
    Hardcore pawn
  37. 20:05
    Hardcore pawn
  38. 20:30
    The Courier
  39. 22:30
    Drive Hard
  40. 00:40
    Game of thrones
  41. 01:55
    Homeshopping
  42. 02:01
    Teleshop 7: Glamcam
  43. 05:00
    Teleshop 7: Morning chat
  44. 05:45
    Homeshopping
  45. 06:00
    Teleshop 4: Mediashop
  1. 06:22
    Homeshopping
  2. 06:30
    Bibaboerderij
  3. 06:40
    Little people
  4. 06:52
    Hatchimals
  5. 06:56
    Wissper
  6. 07:03
    Jul & Julia
  7. 07:12
    Ernst, Bobbie en de rest
  8. 07:21
    Piet Piraat
  9. 07:26
    Flin & Flo
  10. 07:38
    Mijn ridder en ik
  11. 07:49
    Robin Hood
  12. 08:01
    Lego City
  13. 08:03
    Brandweerman Sam
  14. 08:15
    Dr. Panda
  15. 08:22
    Beertje Pol
  16. 08:34
    Molang
  17. 08:39
    Molang
  18. 08:44
    2 kleine kleutertjes
  19. 08:46
    Leren met Jokie
  20. 08:49
    Sophie de giraf
  21. 08:52
    Juf Roos
  22. 08:59
    Ollie
  23. 09:03
    Fien & Teun
  24. 09:08
    Tee and Mo
  25. 09:17
    StoryZoo
  26. 09:27
    De opmerkelijke Meneer King
  27. 09:35
    Thomas de stoomlocomotief
  28. 09:45
    Super Wings
  29. 09:59
    Robocar poli
  30. 10:11
    Chuggington
  31. 10:23
    The adventures of Chuck and friends
  32. 10:34
    Florrie's draakjes
  33. 10:44
    Sprookjesboom - Zing en dans mee
  34. 10:51
    Jokie
  35. 10:56
    TiTaToverfeest
  36. 11:11
    Musti
  37. 11:18
    Koala broertjes
  38. 11:30
    Cry Babies
  39. 11:35
    Tumble leaf
  40. 11:48
    Ella de olifant
  41. 12:00
    Enchantimals
  42. 12:12
    Troetelbeertjes
  43. 12:33
    Tashi
  44. 12:45
    Mijn ridder en ik
  45. 12:58
    Brandweerman Sam
  46. 13:03
    Transformers: Rescue Bots Academy
  47. 13:08
    Transformers: Rescue Bots Academy
  48. 13:20
    Dinotrux
  49. 13:41
    Lego City
  50. 13:45
    Om nom
  51. 13:49
    Lummels
  52. 14:00
    Monchhichis
  53. 14:11
    Wissper
  54. 14:20
    Strawberry shortcake
  55. 14:45
    My little pony
  56. 15:08
    Suske en Wiske junior
  57. 15:15
    Blinky Bill
  58. 15:29
    Zafari
  59. 15:54
    Het regent gehaktballen
  60. 16:05
    Mojicons
  61. 16:19
    Miss Moon
  62. 16:31
    Polly pocket
  63. 16:54
    Lego friends: Girls on a mission
  64. 17:05
    The flying doctors
  65. 17:45
    The bold and the beautiful flashback
  66. 18:10
    The bold and the beautiful flashback
  67. 18:35
    Grey's anatomy
  68. 19:30
    ER
  69. 20:30
    Silent witness
  70. 21:30
    Silent witness
  71. 22:30
    House
  72. 23:30
    Grey's anatomy
  73. 00:25
    House
  74. 01:05
    Teleshop 8: Mediashop
  75. 02:01
    Teleshop 8: Mediashop
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 07:30
    TV Winkel
  3. 08:00
    Tommy teleshopping
  4. 11:25
    My kitchen rules
  5. 12:25
    My kitchen rules
  6. 13:25
    Tommy teleshopping
  7. 14:15
    The odd couple
  8. 14:50
    Wat eten we?
  9. 15:10
    Het blok Australië
  10. 16:00
    Het blok Australië
  11. 17:00
    Wat eten we?
  12. 17:30
    Het blok Australië
  13. 18:30
    Het blok Australië
  14. 19:30
    MasterChef USA
  15. 20:30
    Under the Tuscan Sun
  16. 22:45
    My Big Fat Greek Wedding
  17. 00:35
    Wat eten we?
  18. 00:55
    Station 19
  19. 01:50
    Code black
  20. 02:30
    Hart van Nederland
  21. 06:00
    Hart van Nederland - late editie
  1. 06:00
    De 538 Ochtendshow met Frank Dane
  2. 10:00
    Escape to the country
  3. 10:50
    Man bijt hond
  4. 11:20
    Steenrijk, straatarm
  5. 12:10
    Lang leve de liefde
  6. 12:45
    50/50
  7. 13:10
    Lingo
  8. 13:50
    100 jaar jong
  9. 14:35
    The doctors
  10. 15:30
    SOS: De verbouwers
  11. 16:45
    Escape to the country
  12. 17:45
    Hart van Nederland - vroege editie
  13. 17:55
    vtwonen weer verliefd op je huis
  14. 19:00
    50/50
  15. 19:30
    Lingo
  16. 20:00
    Lang leve de liefde
  17. 20:30
    Gestalkt
  18. 21:25
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  19. 22:30
    Hart van Nederland - late editie
  20. 22:55
    Shownieuws - Late editie
  21. 23:35
    Weer.nl
  22. 23:40
    Lang leve de liefde
  23. 00:10
    Hart van Nederland - late editie
  24. 00:40
    50/50
  25. 01:10
    Lingo
  26. 01:30
    Hart van Nederland
  27. 06:00
    De 538 Ochtendshow met Frank Dane
  1. 06:00
    Disney XD
  2. 18:00
    The big bang theory
  3. 18:15
    The big bang theory
  4. 18:40
    Two and a half men
  5. 19:10
    Two and a half men
  6. 19:35
    The big bang theory
  7. 20:05
    The big bang theory
  8. 20:30
    Magnum P.I.
  9. 21:25
    Magnum P.I.
  10. 22:20
    MacGyver
  11. 23:05
    Blindspot
  12. 00:05
    Gotham
  13. 01:00
    Hart van Nederland
  14. 04:00
    Pauze
  15. 06:00
    Disney XD
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 07:00
    TV Winkel
  3. 15:00
    Echte verhalen: De buurtpolitie
  4. 15:25
    Echte verhalen: De buurtpolitie
  5. 16:00
    Trauma centrum
  6. 16:25
    Trauma centrum
  7. 16:55
    Achter gesloten deuren
  8. 17:50
    Achter gesloten deuren
  9. 18:45
    Ghost whisperer
  10. 19:30
    Ghost whisperer
  11. 20:30
    Alien
  12. 22:45
    Pathfinder
  13. 00:40
    Tommy teleshopping
  14. 03:10
    Hart van Nederland
  15. 06:00
    Hart van Nederland
  1. 09:00
    Wereldbeesten
  2. 09:15
    De pretshow
  3. 09:35
    Superbrein
  4. 10:00
    Birth day
  5. 10:45
    Leve de zoo!
  6. 11:20
    Klaar
  7. 11:25
    Universiteit van Vlaanderen
  8. 11:40
    Universiteit van Vlaanderen
  9. 11:55
    Lentebeelden
  10. 12:20
    Dagelijkse kost
  11. 12:35
    Blokken
  12. 13:00
    Journaal
  13. 13:30
    Weer
  14. 13:35
    Iedereen beroemd
  15. 13:55
    Thuis
  16. 14:25
    Villa politica
  17. 15:55
    Dieren in nesten
  18. 16:25
    Paul O'Grady: For the love of dogs
  19. 16:50
    Neighbours
  20. 17:15
    De Ridder
  21. 18:04
    Het journaal update
  22. 18:10
    Weer
  23. 18:15
    Dagelijkse kost
  24. 18:30
    Blokken
  25. 19:00
    Journaal
  26. 19:50
    Iedereen beroemd
  27. 20:15
    Weer
  28. 20:20
    De Columbus
  29. 21:20
    First dates
  30. 22:05
    Ja, maar eerst een diploma
  31. 23:05
    Journaal
  32. 23:20
    Weer
  33. 23:25
    Versailles
  34. 00:19
    Keno
  35. 00:20
    Dagelijkse kost
  36. 00:35
    Iedereen beroemd
  37. 00:55
    Journaal
  38. 01:10
    Weer
  39. 01:15
    Villa politica
  40. 02:45
    Herhalingen
  1. 06:00
    Tik Tak
  2. 06:05
    Bumba
  3. 06:10
    Uki
  4. 06:15
    Twirlywoos
  5. 06:25
    Tik Tak
  6. 06:30
    No-no
  7. 06:40
    Emmy & Gooroo
  8. 06:50
    Dimitri
  9. 06:55
    Yetili vertelt
  10. 07:05
    Rintje
  11. 07:10
    Beer Bo
  12. 07:15
    Ridder Muis
  13. 07:30
    Ridder Muis
  14. 07:40
    Waffie de wonderhond
  15. 07:55
    De Hoppers
  16. 08:10
    Kapot Gaan
  17. 08:20
    Sisters
  18. 08:30
    Oma en Oma
  19. 08:40
    Helden
  20. 08:45
    Karrewiet met VGT
  21. 09:00
    Tik Tak
  22. 09:05
    Bumba
  23. 09:10
    Uki
  24. 09:15
    Twirlywoos
  25. 09:25
    Tik Tak
  26. 09:30
    No-no
  27. 09:40
    Emmy & Gooroo
  28. 09:50
    Dimitri
  29. 09:55
    Yetili vertelt
  30. 10:05
    Rintje
  31. 10:10
    Beer Bo
  32. 10:15
    Ridder Muis
  33. 10:26
    Molang
  34. 10:30
    Tik Tak
  35. 10:35
    Bumba
  36. 10:40
    No-no
  37. 10:45
    Emmy & Gooroo
  38. 10:55
    Rintje
  39. 11:00
    Beer Bo
  40. 11:05
    Ridder Muis
  41. 11:20
    Team Kwistenbiebel
  42. 11:30
    Andy's dinoavonturen
  43. 11:45
    Superbrein
  44. 12:10
    Oggy en de kakkerlakken
  45. 12:20
    W817
  46. 12:35
    W817
  47. 12:50
    Helden
  48. 13:00
    De pretshow
  49. 13:20
    Oggy en de kakkerlakken
  50. 13:30
    Mega Mindy
  51. 13:55
    Prinsessia
  52. 14:10
    Prinsessia
  53. 14:25
    De Smurfen
  54. 14:50
    Oggy en de kakkerlakken
  55. 14:55
    Oggy en de kakkerlakken
  56. 15:00
    Kratts in het wild
  57. 15:20
    Friends, meiden met een missie
  58. 15:30
    Zig & Sharko
  59. 15:40
    Zig & Sharko
  60. 15:50
    Sisters
  61. 16:00
    Sisters
  62. 16:10
    Sisters
  63. 16:25
    Rox
  64. 16:50
    Kapot Gaan
  65. 17:00
    De blacklist
  66. 17:15
    Oma en Oma
  67. 17:25
    Amika
  68. 17:35
    Amika
  69. 17:50
    Karrewiet
  70. 18:00
    Nachtwacht
  71. 18:30
    Down the Road Ketnet
  72. 18:50
    Karrewiet
  73. 19:05
    Ghost rockers
  74. 19:15
    Ghost rockers
  75. 19:30
    D5R
  76. 19:45
    Zig & Sharko
  77. 19:55
    In bed met Olly
  78. 20:00
    Pause
  79. 20:15
    Het journaal met VGT
  80. 21:05
    Het mooiste van de wedstrijd
  81. 22:30
    Het mooiste van de wedstrijd
  82. 23:45
    Pause
  83. 06:00
    Tik Tak
  1. 06:00
    Ballykissangel
  2. 07:00
    You Rang, M'Lord?
  3. 08:00
    The flying doctors
  4. 09:00
    The World Heritage
  5. 09:10
    The World Heritage
  6. 09:31
    Mijlpalen van de 20e Eeuw
  7. 10:01
    Tommy teleshopping
  8. 11:01
    Ballykissangel
  9. 12:00
    Tommy teleshopping
  10. 13:29
    Ontdek je plekje
  11. 13:59
    Tommy teleshopping
  12. 14:29
    Dad's Army
  13. 14:59
    Tommy teleshopping
  14. 15:30
    Top 40 Hitdossier
  15. 15:59
    Tommy teleshopping
  16. 17:15
    The Professionals
  17. 18:17
    Nederland toen
  18. 18:49
    Mijn nostalgisch Nederland
  19. 20:02
    Stephen Fry - HIV and me
  20. 21:03
    The Cliff
  21. 22:01
    The Professionals
  22. 23:01
    Oh moeder, wat is het heet
  23. 23:33
    Hi-de-Hi!
  24. 00:03
    The flying doctors
  25. 01:01
    The World Heritage
  26. 01:12
    The World Heritage
  27. 01:34
    Mijlpalen van de 20e Eeuw
  28. 02:02
    Ons gouden uurtje
  29. 03:02
    Egmond Binnen
  30. 05:00
    Once Upon a Time in Deadwood
  1. 09:00
    Lentebeelden
  2. 10:00
    Ketnet junior
  3. 19:05
    Ontoerekeningsvatbaar
  4. 20:00
    Terzake
  5. 20:35
    De afspraak
  6. 21:20
    Sporza retro
  7. 22:20
    De campus cup
  8. 23:10
    Ronnie Wood: Somebody up there likes me
  9. 00:25
    Herhalingen
  1. 07:00
    Breakfast
  2. 10:00
    BBC News
  3. 11:00
    Jay Blades' Home Fix
  4. 11:45
    Homes Under the Hammer
  5. 12:45
    Close Calls: On Camera
  6. 13:15
    Bargain Hunt
  7. 14:00
    BBC News
  8. 14:45
    Doctors
  9. 15:15
    Father Brown
  10. 16:00
    Escape to the country
  11. 16:45
    Garden Rescue
  12. 17:30
    Coronavirus Daily Update
  13. 19:00
    BBC News
  14. 20:00
    The One Show
  15. 20:30
    Garden Rescue
  16. 21:00
    Clap for Our Carers
  17. 21:05
    Ross Kemp and Britain's Volunteer Army
  18. 22:00
    Ambulance
  19. 23:00
    BBC News
  20. 23:45
    Question Time
  21. 00:45
    The Coronavirus Newscast
  22. 01:20
    BBC News
  1. 07:30
    Jay Blades' Home Fix
  2. 08:15
    Garden Rescue
  3. 09:00
    Our Coast
  4. 10:00
    Sacred Wonders of Britain
  5. 11:00
    BBC News
  6. 14:00
    Newsies: The Broadway Musical
  7. 16:10
    Nigel Slater's Simple Cooking
  8. 16:30
    Big Dreams, Small Spaces
  9. 17:30
    Flog It!
  10. 18:15
    Pointless
  11. 19:00
    Eggheads
  12. 19:30
    Animal Park
  13. 20:00
    Your Home Made Perfect
  14. 21:00
    Springwatch
  15. 22:00
    QI
  16. 22:30
    The First Team
  17. 23:00
    Live at the Apollo
  18. 23:45
    Newsnight
  19. 00:30
    Monkman & Seagull's Genius Adventures
  20. 01:30
    What's the Matter with Tony Slattery?
  21. 02:30
    RHS Chelsea Flower Show
  22. 03:30
    This is BBC Two
  1. 20:00
    The Joy of painting with Bob Ross
  2. 20:30
    The Beauty of Diagrams
  3. 21:00
    Pride and Prejudice
  4. 22:00
    Earth From Space
  5. 23:00
    Chasing the moon
  6. 23:50
    Inside Einstein's Mind: the Enigma of Space and Time
  7. 00:50
    The art of gothic: Britain's midnight hour
  8. 01:50
    Fabric of Britain
  9. 02:50
    The Joy of painting with Bob Ross
  10. 03:20
    Earth From Space
  11. 04:20
    Pause
  1. 06:00
    Midsomer murders
  2. 06:55
    Midsomer murders
  3. 07:45
    The Mallorca files
  4. 08:30
    New tricks
  5. 09:30
    Death in paradise
  6. 10:30
    Downton Abbey
  7. 11:30
    Midsomer murders
  8. 12:30
    Midsomer murders
  9. 13:15
    The coroner
  10. 14:10
    Father Brown
  11. 15:05
    The Mallorca files
  12. 16:00
    New tricks
  13. 17:05
    Death in paradise
  14. 18:05
    Midsomer murders
  15. 19:00
    Midsomer murders
  16. 20:00
    Downton Abbey
  17. 21:00
    Liar
  18. 22:00
    Line of duty
  19. 23:10
    Last tango in Halifax
  20. 00:10
    Agatha Raisin
  21. 01:10
    Liar
  22. 02:05
    Line of duty
  23. 03:10
    Last tango in Halifax
  24. 04:05
    Agatha Raisin
  25. 05:10
    Downton Abbey
  26. 06:00
    Midsomer murders
  1. 09:00
    Tagesschau
  2. 09:05
    Live nach Neun
  3. 09:55
    In aller Freundschaft
  4. 10:45
    Meister des Alltags
  5. 11:15
    Gefragt - Gejagt
  6. 12:00
    Tagesschau
  7. 12:15
    Buffet
  8. 13:00
    Mittagsmagazin
  9. 14:00
    Tagesschau
  10. 14:10
    Rote Rosen
  11. 15:00
    Tagesschau
  12. 15:10
    Sturm der Liebe
  13. 16:00
    Tagesschau
  14. 16:10
    Verrückt nach Meer
  15. 17:00
    Tagesschau
  16. 17:15
    Brisant
  17. 18:00
    Gefragt - Gejagt
  18. 18:50
    In aller Freundschaft
  19. 19:45
    Wissen vor acht - Mensch
  20. 19:50
    Wetter
  21. 19:55
    Börse
  22. 20:00
    Tagesschau
  23. 20:15
    Der Amsterdam-Krimi
  24. 21:45
    Kontraste
  25. 22:15
    Tagesthemen
  26. 22:45
    Die Carolin Kebekus Show
  27. 23:30
    Chez Krömer
  28. 00:00
    Nachtmagazin
  29. 00:20
    Der Amsterdam-Krimi
  30. 01:50
    Tagesschau
  31. 01:55
    Die letzte Reise
  32. 03:25
    Die Carolin Kebekus Show
  33. 04:10
    Brisant
  34. 04:50
    Deutschlandbilder
  35. 04:55
    Tagesschau
  36. 05:00
    Kontraste
  37. 05:30
    Morgenmagazin
  1. 09:00
    heute Xpress
  2. 09:05
    Volle Kanne - Service täglich
  3. 10:30
    Notruf Hafenkante
  4. 11:15
    SOKO Wismar
  5. 12:00
    heute
  6. 12:10
    Drehscheibe
  7. 13:00
    Mittagsmagazin
  8. 14:00
    heute - in Deutschland
  9. 14:15
    Die Küchenschlacht
  10. 15:00
    heute Xpress
  11. 15:05
    Bares für Rares
  12. 16:00
    heute - in Europa
  13. 16:10
    Die Rosenheim-Cops
  14. 17:00
    heute
  15. 17:10
    Hallo Deutschland
  16. 17:45
    Leute heute
  17. 18:00
    Soko Stuttgart
  18. 19:00
    heute
  19. 19:20
    Wetter
  20. 19:25
    Notruf Hafenkante
  21. 20:15
    Lena Lorenz
  22. 21:45
    heute-journal
  23. 22:15
    Maybrit Illner
  24. 23:15
    Markus Lanz
  25. 00:30
    heute+
  26. 00:45
    Filmgorillas
  27. 00:55
    Heldt
  28. 01:40
    Notruf Hafenkante
  29. 02:25
    Notruf Hafenkante
  30. 03:10
    Soko Stuttgart
  31. 03:55
    Die Rosenheim-Cops
  32. 04:40
    zdf.formstark
  33. 04:45
    Leute heute
  34. 04:55
    Hallo Deutschland
  35. 05:30
    Morgenmagazin
  1. 06:20
    Xenius
  2. 06:45
    Vox Pop
  3. 07:15
    360° - Geo Reportage
  4. 08:00
    Südkorea - Das Land der vielen Wunder
  5. 08:45
    Stadt Land Kunst
  6. 09:45
    Bergwelten
  7. 11:05
    Der Jaguar - Unbekannter Dschungeljäger
  8. 12:15
    Re:
  9. 12:50
    Le dessous des cartes
  10. 13:00
    Stadt Land Kunst
  11. 13:45
    Cold Mountain
  12. 16:50
    Xenius
  13. 17:20
    Abenteuer Archäologie
  14. 17:50
    Ein Traum von Baum
  15. 18:30
    Ein Traum von Baum
  16. 19:20
    Journal
  17. 19:40
    Re: Deutsche Handwerker in Afrika - Unterwegs mit den Grünhelmen
  18. 20:15
    Abenteuer Vietnam
  19. 21:15
    Trust me
  20. 22:10
    Trust me
  21. 23:05
    Trust me
  22. 00:00
    Trust me
  23. 01:00
    Safe Harbour
  24. 01:55
    Safe Harbour
  25. 02:40
    Safe Harbour
  26. 03:40
    Safe Harbour
  27. 04:51
    Wer nicht fragt, stirbt dumm!
  28. 04:54
    Pause
  29. 05:00
    Tracks
  30. 05:30
    Live Art
  1. 06:24
    Météo
  2. 06:29
    Télématin
  3. 06:53
    Le court du jour
  4. 06:57
    Sans faute(s)
  5. 07:00
    Télématin
  6. 07:27
    Un livre, un jour
  7. 07:30
    Télématin
  8. 07:47
    L'invité
  9. 07:55
    Vestiaires
  10. 08:00
    Journal radio Canada
  11. 08:26
    Journal TV 5
  12. 08:39
    Méditerranéo
  13. 09:05
    Jardins et loisirs
  14. 09:31
    Chroniques d'en haut
  15. 09:58
    Sel et diesel
  16. 10:22
    #Restez en forme
  17. 11:03
    Journal TV 5
  18. 11:18
    Météo
  19. 11:21
    Plus belle la vie
  20. 11:47
    Tout le monde veut prendre sa place
  21. 12:32
    L'académie Mira
  22. 13:20
    La fabrique culturelle.tv
  23. 13:30
    Journal belge
  24. 14:00
    Au secours de Béatrice
  25. 14:43
    Au secours de Béatrice
  26. 15:27
    Pardonnez-moi
  27. 15:49
    Ça roule ! Ailleurs
  28. 15:59
    Un livre, un jour
  29. 16:01
    Un si grand soleil
  30. 16:23
    Pays et marchés du monde
  31. 16:30
    Questions pour un champion
  32. 17:01
    Dans la tête de ...
  33. 18:00
    18' Le Monde en français
  34. 18:18
    Météo
  35. 18:22
    L'invité
  36. 18:31
    Helvetica
  37. 19:24
    Helvetica
  38. 20:21
    La fabrique culturelle.tv
  39. 20:30
    Journal France 2
  40. 20:56
    Météo
  41. 21:00
    Un éléphant ça trompe énormément
  42. 22:44
    Le Journal de la RTS
  43. 23:11
    Météo
  44. 23:14
    Vous avez la parole
  45. 01:44
    Journal d'Afrique
  46. 02:03
    Météo
  47. 02:06
    Robert Doisneau, le révolté du merveilleux
  48. 03:00
    A bon entendeur
  49. 03:26
    TTC (Toutes taxes comprises)
  50. 03:53
    Pays et marchés du monde
  51. 04:00
    Brouteur.com
  52. 04:24
    C dans l'air
  53. 05:31
    TTC (Toutes taxes comprises)
  54. 05:58
    Le 6h info
  1. 06:00
    Sesamstraße
  2. 06:20
    Mare TV
  3. 06:35
    Als die Ökos in den Norden kamen
  4. 07:20
    Rote Rosen
  5. 08:10
    Sturm der Liebe
  6. 09:00
    Nordmagazin
  7. 09:30
    Hamburg Journal
  8. 10:00
    Schleswig-Holstein Magazin
  9. 10:30
    buten un binnen
  10. 11:00
    Hallo Niedersachsen
  11. 11:30
    NaturNah
  12. 12:00
    Brisant
  13. 12:25
    In aller Freundschaft
  14. 13:10
    In aller Freundschaft
  15. 14:00
    NDR Info
  16. 14:15
    Die Nordstory
  17. 15:15
    Wer weiss denn sowas?
  18. 16:00
    NDR Info
  19. 16:20
    Mein Nachmittag
  20. 17:10
    Panda, Gorilla & Co.
  21. 18:00
    Ländermagazine
  22. 18:15
    Typisch!
  23. 18:45
    DAS!
  24. 19:30
    Ländermagazine
  25. 20:00
    Tagesschau
  26. 20:15
    Mare TV
  27. 21:00
    Mare TV
  28. 21:45
    NDR Info
  29. 22:00
    Heiter bis tödlich - Morden im Norden
  30. 22:45
    Heiter bis tödlich - Morden im Norden
  31. 23:35
    Alaska Johansson
  32. 01:05
    Coronavirus-Update
  33. 01:50
    Panorama - die Reporter
  34. 02:45
    Hallo Niedersachsen
  35. 03:15
    Nordmagazin
  36. 03:45
    Schleswig-Holstein Magazin
  37. 04:15
    Hamburg Journal
  38. 04:45
    buten un binnen
  39. 05:15
    DAS!
  40. 06:00
    Sesamstraße
  1. 06:20
    Lokalzeit aus Bonn
  2. 06:50
    Lokalzeit aus Duisburg
  3. 07:20
    2 durch Deutschland
  4. 08:25
    Lust auf Wandern!
  5. 09:10
    Aktuelle Stunde
  6. 09:55
    Westpol: Eins zu eins
  7. 10:25
    Lokalzeit
  8. 10:55
    Planet Wissen
  9. 11:55
    Nashorn, Zebra & Co.
  10. 12:45
    WDR aktuell
  11. 13:05
    Wolf, Bär & Co.
  12. 13:55
    Hogräfer packt's an
  13. 14:25
    Nachtexpress nach Surabaya
  14. 15:15
    Wer weiss denn sowas?
  15. 16:00
    WDR aktuell
  16. 16:15
    Unser Dorf zieht um
  17. 18:00
    Aktuell/Lokalzeit
  18. 18:15
    Servicezeit
  19. 18:45
    Aktuelle Stunde
  20. 19:30
    Lokalzeit
  21. 20:00
    Tagesschau
  22. 20:15
    Tatort
  23. 21:45
    WDR aktuell
  24. 22:15
    Frau-TV
  25. 22:45
    Menschen hautnah
  26. 23:30
    Réparer les vivants
  27. 01:10
    Jazzline
  28. 02:10
    Erlebnisreisen
  29. 02:30
    Lokalzeit aus Köln
  30. 03:00
    Lokalzeit aus Düsseldorf
  31. 03:25
    Lokalzeit Bergisches Land
  32. 03:55
    Lokalzeit Ruhr
  33. 04:25
    Lokalzeit aus Dortmund
  34. 04:55
    Lokalzeit Münsterland
  35. 05:25
    Lokalzeit OWL
  36. 05:50
    Lokalzeit Südwestfalen
  1. 08:30
    Concerto Budapest Symphony Orchestra & Kremerata Baltica : Mahler, Schnittke, Weinberg
  2. 10:00
    Daniel Barenboim, Moment musical à la Boulez Saal de Berlin
  3. 11:02
    Intermezzo
  4. 12:30
    Lionel Meunier et Vox Luminis : Haendel
  5. 14:27
    Daniel Barenboim, Moment musical à la Boulez Saal de Berlin
  6. 15:29
    Intermezzo
  7. 16:30
    King Arthur, de Purcell
  8. 18:35
    Kirill Petrenko et l'Orchestre Philharmonique de Berlin : Pärt, Ligeti, Barber, Mahler
  9. 19:30
    Intermezzo
  10. 20:30
    Nice Jazz Festival 2017
  11. 21:44
    Alfa Jazz Fest 2017
  12. 22:47
    Nice Jazz Festival 2017
  13. 23:40
    Jazz à Porquerolles 2017
  14. 00:37
    Jazz en Tête 2017
  15. 01:22
    Montreux Jazz Festival 2018
  16. 03:23
    Jazz in Marciac 2017
  17. 04:53
    Jazz Legends
  18. 05:23
    Jazz Legends
  19. 05:53
    LOTOS Jazz Festival
  1. 08:30
    Sporza: Criterium du Dauphiné
  2. 09:15
    Sporza: Criterium du Dauphiné
  3. 10:00
    Sporza: Criterium du Dauphiné
  4. 10:45
    Sporza: Criterium du Dauphiné
  5. 11:30
    Tennis
  6. 16:00
    Snooker
  7. 23:00
    Rally: ERC
  8. 23:30
    Rally: ERC
  9. 00:00
    Rally: ERC
  10. 00:30
    Rally: ERC Seizoen Terugblik
  11. 01:30
    Snooker: UK Championships
  12. 03:00
    Snooker: UK Championships
  13. 04:00
    Tennis
  1. 06:00
    Family guy
  2. 06:20
    Family guy
  3. 06:40
    Family guy
  4. 07:05
    How I met your mother
  5. 07:25
    American dad!
  6. 07:45
    American dad!
  7. 08:05
    South Park
  8. 08:25
    South Park
  9. 08:50
    Family guy
  10. 09:10
    Family guy
  11. 09:35
    How I met your mother
  12. 09:55
    How I met your mother
  13. 10:20
    Last man standing
  14. 10:50
    Raising Hope
  15. 11:05
    Modern family
  16. 11:30
    Modern family
  17. 11:50
    Friends
  18. 12:15
    Friends
  19. 12:40
    Family guy
  20. 13:05
    Family guy
  21. 13:30
    American dad!
  22. 13:55
    American dad!
  23. 14:20
    South Park
  24. 14:50
    South Park
  25. 15:10
    Last man standing
  26. 15:35
    Raising Hope
  27. 16:00
    How I met your mother
  28. 16:25
    How I met your mother
  29. 16:50
    Modern family
  30. 17:10
    Modern family
  31. 17:40
    Friends
  32. 18:05
    Friends
  33. 18:30
    Family guy
  34. 19:00
    Family guy
  35. 19:30
    Family guy
  36. 19:55
    Bob's burgers
  37. 20:15
    Family guy
  38. 20:40
    Modern family
  39. 21:05
    Modern family
  40. 21:35
    Raising Hope
  41. 22:05
    Friends
  42. 22:30
    Friends
  43. 22:55
    How I met your mother
  44. 23:25
    How I met your mother
  45. 23:55
    American dad!
  46. 00:15
    American dad!
  47. 00:40
    South Park
  48. 01:10
    South Park
  49. 01:40
    American dad!
  50. 02:05
    Takeshi's Castle Thailand
  51. 02:25
    Takeshi's Castle Thailand
  52. 02:50
    Most Ridiculous
  53. 03:10
    Most Ridiculous
  54. 03:30
    Takeshi's Castle Thailand
  55. 03:50
    Takeshi's Castle Thailand
  56. 04:10
    Your Face or Mine
  57. 04:30
    Your Face or Mine
  58. 04:50
    Most Ridiculous
  59. 05:10
    Most Ridiculous
  60. 05:30
    Takeshi's Castle Thailand
  61. 06:00
    Family guy
  1. 06:00
    Let's go viral
  2. 06:50
    Let's go viral
  3. 07:40
    The middle
  4. 08:00
    The middle
  5. 08:25
    The middle
  6. 08:50
    The middle
  7. 09:15
    The middle
  8. 09:40
    According to Jim
  9. 10:05
    According to Jim
  10. 10:30
    Below deck mediterranean
  11. 11:20
    Laugh out loud
  12. 12:10
    Tiny house hunting
  13. 12:35
    Tiny house hunting
  14. 13:00
    Tiny house hunting
  15. 13:25
    Tiny house hunting
  16. 13:55
    Below deck mediterranean
  17. 14:45
    Below deck mediterranean
  18. 15:35
    Tiny house hunting
  19. 16:00
    Tiny house hunting
  20. 16:30
    Storage wars
  21. 16:55
    Storage wars
  22. 17:25
    Storage wars
  23. 17:50
    Storage wars
  24. 18:20
    According to Jim
  25. 18:45
    According to Jim